Na Wspólnej odcinek 3101, 3102, 3103, 3104 [Streszczenie + Zdjęcia]

3101: Do Romana dociera, co stracił – czy zdoła odzyskać Honoratę?! Marylka histerycznie błaga Romana, żeby ją ratował. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży z inwestorem! Roman ma jednak ważniejszą sprawę na głowie – chce jechać do swojego domku na wsi. Podejrzewa, że tam właśnie jest Honorata – zamierza błagać ją o przebaczenie… Robert walczy o syna – a Weronika totalnie zaskoczona przez klientkę! Robert na spotkaniu z byłą żoną i jej prawnikiem słyszy, że ma przejść testy psychologiczne – tylko wtedy będzie mógł spotykać się z synem. Tadeusiak wybucha i ordynarnie wytyka Oldze, że to ona jest psychicznie chora! Tymczasem Weronika zostaje zaskoczona – Wawrzyniakowa chce negocjować z mężem-brutalem! Truciciel zwierząt to… wymysł chorej staruszki?! Ekscentryczna Gabriela próbuje udowodnić, że to sąsiad Zbyszek jest trucicielem zwierząt. Berg mówi o tych podejrzeniach mężczyźnie – ten wyszydza starszą panią… Tymczasem do Gabrieli przyjeżdża syn – jest załamany gdy słyszy, że matka znowu tropi jakiegoś wroga!

3102: Sławek umawia się na wieczór z Tanią, okłamawszy Renatę, że musi pracować. Tania mówi Dymitrowi o swoich kłopotach finansowych, ale nie chce jego pomocy. Weronika zgadza się pomóc Magdzie. Bruno żąda, by Michel zajął się Sandrą, która wychodzi ze szpitala. Przyjaciele urządzają jej wspaniałe powitanie, ale pogodny nastrój Sandry nie trwa długo. Dziewczyna przypadkiem czyta SMS Magdy do Michela. Syn pani Gabrieli przychodzi do Bergów i przeprasza za zachowanie matki. Gabriela nie zamierza zaprzestawać śledztwa.

3103: Joanna spotyka Zbyszka wynoszącego śmieci. Gdy chce sprawdzić, co sąsiad wyrzucił, ten wraca i zaczyna się z nią szarpać. Jarek ma przedstawienie na dziecięcym oddziale onkologicznym. Daje wiele radości chorym. Michel zamierza zerwać z Magdą; w odpowiedzi słyszy wyznanie miłości. Smolny wciąż ma wątpliwości, czy zatrudnić Bognę Blum. Decyzję podejmuje Gwiazda, dla którego popularność gazety jest najważniejsza, a tę gwarantuje zatrudnienie reporterki. Zakochany w Paulinie Kuba zazdrości Marcelowi, którego dziewczyna polubiła.

3104: Robert ma spotkanie z psychologiem, który zdecyduje o jego widzeniach z synem. Tadeusiak nie wytrzymuje napięcia i zażywa środki uspokajające. Weronika słyszy, że Wawrzyniak zgodzi się na roszczenia żony pod warunkiem szczerej rozmowy z nią. Dawid chce zabrać brata na wspinaczkę do Afganistanu. Dziedzicówna próbuje go przekonać, że niepełnosprawny Adam nie da sobie rady. W odpowiedzi zostaje zaproszona na ściankę wspinaczkową. Smolny stwierdza, że zatrudnienie Bogny było strzałem w dziesiątkę.