Na Wspólnej odcinek 3109, 3110, 3111, 3112 [Streszczenie + Zdjęcia]

3109: Weronika zamartwia się o Roberta. Tymczasem Olszewska wzywa Tadeusiaka na rozmowę – ma już opinię biegłego. Ta jest miażdżąca: skłonność do agresji, alkohol i środki psychotropowe dyskwalifikują Tadeusiaka jako opiekuna syna. Robert wpada w szał! Tymczasem Olga odkrywa, że Staś widuje się z ojcem i dostaje od niego prezenty… Bruno zmusza Sandrę i Michela do szczerej rozmowy. Czy to uratuje ich małżeństwo?! Tymczasem Jarek ma kłopot z jednym z małych pacjentów – ciężko chory Piotruś psuje występ Berga. Jarek reaguje bardzo nerwowo – czym doprowadza chłopca do płaczu! Franek poznaje u Hofferów Tosię. Nowa koleżanka wyraźnie podoba się młodemu Bergowi – razem uciekają z nudnej kolacji. Tosia zaskakuje go totalnie, gdy odpala skręta z marihuaną. Franek nie potrafi odmówić intrygującej dziewczynie!

3110: Szpital odmawia Jarkowi współpracy. Matka Piotrusia ma żal do Berga, że zrobił krzywdę jej śmiertelnie choremu synkowi. Jarek ma ogromne wyrzuty sumienia… Tymczasem Michel bez przerwy dostaje od Magdy sms-y z prośbą o spotkanie. W końcu Gawriłow ulega. Rozmowa z dziewczyną kończy się dramatem! Robert wychodzi z pracy mimo zakazu szefa – musi być na meczu syna! Na miejscu Tadeusiak spotyka byłą żonę. Zdenerwowana Olga krzyczy, że nie wolno mu zbliżać się do Stasia! Robert nie słucha – woła synka do siebie. Mały chętnie wsiada do auta taty. Odjeżdżają z piskiem opon! Franek z Tosią postanawiają urwać się na wagary. Dziewczyna znowu przejmuje inicjatywę i zaprasza młodego Berga na… rolki. Ich wspólna zabawa kończy się namiętnym pocałunkiem! Tymczasem Joanna przekonuje Gabrielę, żeby dała synowi szansę. Niestety, dobre chęci matki unicestwia sam Kordian.

3111: Robert zostaje wydalony ze służby – z agresją rzuca się na szefa! Potem dowiaduje się od Olszewskiej, że sąd w trybie natychmiastowym odebrał mu prawa rodzicielskie. Tadeusiak nie ma po co żyć – kompletnie pijany łyka wszystkie leki psychotropowe jakie mu pozostały… Kuba – naszprycowany neurodopalaczami od Pauliny – i Marcel dostają się do konkursu głównego! Brzozowski dziękuje koleżance, która też przeszła sito eliminacji. Cała trójka chce świętować sukces. Paula ma na tę okazję nowe pigułki, a chłopcy piwo. To nie może skończyć się dobrze… Bruno próbuje przekonać Michela, żeby uważał na Magdę – według niego dziewczyna nie jest szczera. Gawriłow nie przyjmuje tego do wiadomości – obiecał dziewczynie, że na dzisiejszej rozprawie będzie jej bronił! Kiedy Michel zjawia się przed sądem, zauważa swoją wybawicielkę podwożoną przez… bandytę, który go więził!

3112: Tosia i Franek zostają nakryci na piciu alkoholu przez ojca dziewczyny. Kornacki robi awanturę Bogdanowi – jego syn rozpija mu córkę! Tymczasem syn pani Gabrieli oskarża ją o to, że zostawiła odkręcony gaz – cały blok mógł wylecieć w powietrze! Robert – po nieudanej próbie samobójczej – odzyskuje przytomność. Przy jego łóżku czuwa Weronika. Czy dramatyczny krok Tadeusiaka spowoduje, że Roztocka da mu szansę?! Do Jarka dzwoni chory na białaczkę Piotruś. Prosi, żeby czarodziej Zenobiusz Cud go odwiedził. Berg doskonale wie, że matka Piotrka nie zgadza się na to, by pojawiał się w szpitalu. Czy złamie zakaz?