Na Wspólnej odcinek 3113, 3114, 3115, 3116 [Streszczenie + Zdjęcia]

3113: Ula niepocieszona – mama wyjeżdża na dwa miesiące do Szwajcarii… Tymczasem Kamil w szpitalu zostaje zaskoczony przez dyrektor Król. Karina namawia Hoffera, żeby złożył aplikację na stanowisko ordynatora! Twierdzi, że dzięki niej ma duże szanse na wygraną… Renata informuje rodzinę, że wyrzuciła Sławka z domu. Maria wspiera córkę jak może, a Daria się cieszy – należało się zdrajcy! Dopiero później dowiaduje się od ojca o jego dramacie – rozstał się z Tanią i… został sam! Michał dumny – koledzy Ignasia proszą go o autografy! Jednak podczas drugiego etapu castingu do filmu okazuje się, że Brzozowski jest… za gruby! Reżyser daje mu szansę – ma schudnąć pięć kilogramów. W trzy tygodnie!

3114: Daria mówi Dawidowi, że rezygnuje ze wspinaczki. Kocha jego brata i chce z nim być. Mężczyzna nie może się z tym pogodzić… Tymczasem Renata spotyka Tanię. Ukrainka mówi jej, że zerwała ze Sławkiem i wraca do ojczyzny na stałe. Niedługo potem u córki Marii zjawia się Dziedzic – błaga ją o wybaczenie. Czy Kraszewska się złamie?! Kamil ostro kłóci się z Adamskim o ciężarną pacjentkę z poważną wadą serca. Ordynator każe ciążę usunąć, ale Hoffer chce dać dziecku szansę! Adamski jest nieugięty. To powoduje, że Kamil podejmuje bardzo ważną decyzję… Zajęty problemami w pracy Hoffer zapomina, że jest ojcem! Tosia i Franek urywają się z lekcji. Koledzy krzyczą za Frankiem, że przecież zawsze wolał dużo starsze dziewczyny. Tosia jest zazdrosna! Tymczasem syn Gabrieli chce ją ubezwłasnowolnić!

3115: Bogdan przywołuje syna do porządku – nie może deprawować Tosi. Ona ma dopiero 16 lat! Bergów odwiedza niespodziewanie Sara, była miłość Franka. Joanna organizuje kolację z jej udziałem, na której niespodziewanie zjawia się… Tosia. Dziewczyna jest bardzo niemiła i obraża wiolonczelistkę! Adam i Daria wyjeżdżają na romantyczny weekend na Mazury. Kiedy Adam czeka w samochodzie, w mieszkaniu zaskakuje Darię jego brat! Dawid zaczyna namiętnie całować Dziedzicównę, a ta… poddaje się temu! Tymczasem Renata znajduje list Tatiany do Sławka. Poruszona czyta, że Ukrainka zostawiła Dziedzica bo wie, że ten kocha inną… Cieślikowie pozwalają Kajtkowi wrócić samemu ze szkoły. Po drodze chłopiec znajduje psa, który ratuje go przed chuliganami! Kajtek prosi rodziców, by mogli zatrzymać Pajdka. Damian jest zdecydowanie przeciw!

3116: Eliza umawia się z Jarkiem na oglądanie mieszkania, które zamierzają kupić. Ale do Berga przychodzi mama Piotrusia i prosi, żeby towarzyszył dziś jej synkowi podczas pierwszej chemii. Zenobiusz Cud nie może odmówić – i niestety, nie pojawia się na spotkaniu z narzeczoną… Beata jest zła – okazuje się, że dom który dostali w spadku jest pełen poważnych usterek. Paweł bagatelizuje problem. Jednak to, co dzieje się na parapetówce, którą zorganizowali dla przyjaciół przepełnia czarę goryczy! Kajetan i Monika błagają Cieślika, żeby nie oddawał Pajdka do schroniska. Damian jest jednak nieprzejednany. Tymczasem okazuje się, że psiak zaczyna… pomagać mu w pracy senatora!