Na Wspólnej odcinek 3121, 3122, 3123, 3124 [Streszczenie + Zdjęcia]

3121: Ojciec Tosi odkrywa, że córka go okłamuje i wciąż widuje się z Frankiem. Kornacki decyduje, że wyśle dziewczynę do szkoły z internatem, daleko od Warszawy. Tosia jest w rozpaczy. Franek decyduje, że nie mają wyjścia – muszą uciekać! Cieślikowie czekają na zakończenie wielogodzinnej operacji Kajtka. Lekarzom udaje się uratować chłopca, ale jego stan wciąż jest poważny. Policja informuje Damiana, że w lesie gdzie doszło do tragedii, prowadzono odstrzał zwierzyny. Cieślik wypowiada wojnę „myśliwskiej mafii”!! Do Honoraty i Romana późnym wieczorem dobija się sąsiad. Muszko ładuje im się do domu – żona go wyrzuciła! Rano Hoffer próbuje go namówić, by dogadał się z Janinką. Zamiast tego… Zdzisiek przenosi do przyjaciół cały swój dobytek! Honorata jest w szoku, widząc piętrzące się kartony z prowiantem należące do Muszki – gotowego na wszelki kataklizm!

3122: Naczelny jest koszmarnym pacjentem pozawałowym – chce kawy i papierosów. Kiedy pielęgniarka odmawia, Artur wyrywa sobie z żyły wenflon i zamierza wyjść! Ostrowski jest wściekły! Naczelnego odwiedza Igor i przynosi dowody na to, że zakłady chemiczne trują środowisko. Artur oznajmia, że nie wolno ruszać tej sprawy, bo ta firma jest ich głównym reklamodawcą! Co zrobi Nowak?! Hofferowie są załamani – kompletnie nie wiedzą jak pozbyć się Muszki, który przewrócił ich dom i życie do góry nogami. Z pomocą przychodzi… kurier z kwiatami dla żony Zdziśka! Roman jest pewny, że bukiet od wielbiciela przekona Muszkę, by zawalczyć o żonę i do niej wrócić… Eliza znalazła mieszkanie, które jej się podoba i ma okazjonalną cenę. Teraz potrzebują z Jarkiem 50 tysięcy na wpłatę, konieczną przy podpisaniu umowy. Cielecka chce pożyczyć tę kwotę od ojca… Tymczasem Jarek pociesza mamę Piotrusia – chłopiec jest w bardzo złym stanie. Jedynym ratunkiem jest natychmiastowa – bardzo droga – terapia.

3123: Dziedzicówna próbuje dowiedzieć się od Adama, co dzieje się z jego bratem. Jednak prawdę słyszy dopiero od Luizy – Dawid mieszka z nią i wkrótce wyjeżdżają razem na wyprawę do Afganistanu. Daria wraca roztrzęsiona. Widząc to, Adam wpada w szał! Wykrzykuje jej w twarz, że widział, jak całowała się z jego bratem i wie, co ich łączy! Do Igora przychodzi zdenerwowany prezes firmy, która truje Wisłę – grozi Nowakowi poważnymi konsekwencjami, jeśli nie przestanie pisać o ich procederze! Ten nie zamierza ulegać… Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Naczelny – za wszelką cenę chce powstrzymać upadek swojego pisma! Paweł obraził szefa i teraz musi go przepraszać. To mu uwłacza, bo wie że lepiej od właściciela zna się na budowlance. Beata i Ziębowa knują, jak przekonać Wójcika do założenia własnej firmy. W spisek angażują Michała i Romana!

3124: Stan zdrowia postrzelonego Kajtka poprawia się – ale istnieje ryzyko niedowładu prawej ręki. Wściekły Damian próbuje namówić Krupskiego do zmiany ustawy o polowaniach… Tymczasem pod biurem Cieślika konferencję prasową zwołują myśliwi. Oskarżają Monikę i Damiana o brak odpowiedzialności w opiece nad dzieckiem! Franek i Tosia cieszą się wolnością! Są gdzieś w górach, nocują u bardzo wścibskiej gospodyni. Kiedy wracają ze spaceru okazuje się, że zginęła koperta z pieniędzmi Franka i telefon Tosi! Tymczasem u Bergów zjawia się Kornacki – chce zawiadomić policję! Piotruś czuje się coraz gorzej – przestał poznawać Jarka. Berg mówi jego mamie, że chciałby wyczarować te 50 tysięcy potrzebne na leczenie chłopca… Tymczasem Eliza prosi ojca o pożyczkę na wymarzone mieszkanie. I dostaje – 50 tysięcy.