Na Wspólnej odcinek 3125, 3126, 3127, 3128 [Streszczenie + Zdjęcia]

3125: Adam przeprasza Darię. Dziewczyna jest w szoku – myślała, że chwila słabości z Dawidem przekreśliła ich związek! W dodatku Namysłowski zaprasza ją na kolację z bratem i Luizą… Ale Adam ma swój plan – podczas posiłku, patrząc wyzywająco na brata, oświadcza się Darii! Co zrobi dziewczyna?! I dlaczego trafi do szpitala?! Paweł w końcu zabiera się za remont domu. Jego kumpel Przemek jest załamany ogromem pracy. Ale Wójcik jest pełen zapału. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Paweł zostaje porażony prądem! Jego oczom ukazuje się… ojciec! Bogdan dzwoni do Franka i każe mu natychmiast wracać z Tosią do domu! Chłopak odmawia. Berg blokuje synowi kartę bankową. Tymczasem Tosia ma dość niepowodzeń podczas ucieczki – na złość Frankowi zaczyna podrywać miejscowych cwaniaczków! To kończy się dla młodych prawdziwym dramatem!

3126: Lokalne opryszki podwożą Franka do bankomatu i żądają wypłaty gotówki! Nie wierzą, że Berg ma przez ojca zblokowany dostęp do konta. Przerażona Tosia nie wie, co robić… Tymczasem Bogdan z Kornackim wreszcie wpadają na trop swoich dzieci-uciekinierów! Lekarz oznajmia Dawidowi, że Daria miała ostrą reakcję alergiczną – tylko jego szybka reakcja uratowała jej życie! Przy narzeczonej jest oczywiście Adam. Zmęczona nim Daria prosi, żeby pojechał odpocząć do domu. Kiedy tylko Namysłowski wychodzi, do salki zakrada się… jego brat! Eliza umawia dewelopera na podpisanie umowy. Daje Jarkowi 50 tysięcy i prosi, by przyniósł je na spotkanie. Berg się przełamuje i prosi ukochaną, by przeznaczyli te pieniądze na leczenie umierającego Piotrusia! Eliza nie może uwierzyć w to, co słyszy.

3127: Igor decyduje o wpuszczeniu na pierwszą stronę „Kraju” artykułu atakującego zakłady chemiczne trujące środowisko! Kiedy materiał się ukazuje, Naczelny prawie dostaje drugiego zawału! Natychmiast wzywa Nowaka do szpitala. Panowie jednak nie porozmawiają – Igor musi biec do redakcji, bo właśnie wjechały tam służby specjalne i konfiskują cały sprzęt! Sławek przywozi ze szpitala Darię. Adam mówi mu o zaręczynach i zaprasza na uroczystą kolację – Daria jednak wymawia się zmęczeniem. Patrząc na minę narzeczonego, dziewczyna rozumie, że wszystko zabrnęło za daleko. W końcu musi przestać wszystkich oszukiwać! I siebie też… Kornacki informuje Franka, że jego córka nie chce go już znać. Chłopak jest wściekły – ojciec Tosi kłamie. Dziewczyna go kocha, więc nie mogła tak powiedzieć! Młody Berg natychmiast jedzie do ukochanej. Czy to rzeczywiście koniec ich krótkiego, ale jakże burzliwego związku?

3128: Agenci rządowi konfiskują komputery redakcji „Kraju”! Igor dowiaduje się, że… ukrywa informację o planowanym ataku terrorystycznym! Naczelnemu wpada w ręce protestacyjne wydanie jego gazety – zdenerwowany traci przytomność! Ostrowski każe Igorowi powiadomić rodzinę Artura… Damian chce wprowadzenia zmian dotyczących prawa łowieckiego w Polsce. Nieoczekiwanie zostaje zdradzony przez senatora Krupskiego, który twierdzi że będzie bronił dobrej ustawy! Bezsilny Cieślik atakuje Sławka – oczekuje realnej pomocy policji w walce z myśliwymi! Beata bardzo się cieszy – Paweł po „rozmowie” z ojcem jest zdecydowany na sprzedaż domu. Jednak w praktyce skutecznie zniechęca zainteresowanych – przecież dom nie może trafić do „byle kogo”! Beata jest wkurzona… Czy Zięba znajdzie im godnego kupca?!