Na Wspólnej odcinek 3149, 3150, 3151, 3152 [Streszczenie + Zdjęcia]

3149: Daria widzi, jak Renata czule żegna Rocha, który jedzie na wyjazdową sesję zdjęciową. Jednak po południu spotyka go w Warszawie – na dodatek z ponętną blondynką! Dziedzicówna z Luizą znajdują ogłoszenie o bardzo tanim mieszkaniu do wynajęcia. Ale właściciel życzy sobie… filmiku motywacyjnego! To dopiero nakręca dziewczyny… W nocy uzależniony już Kuba nie wytrzymuje – sięga po tabletki. Zauważa to Przemek i wyrywa mu z rąk lekarstwa! Między chłopakami dochodzi do bójki, która budzi Smolnego… Czy dramatyczna prawda o Kubie wyjdzie w końcu na jaw?! Iza koniecznie chce wyjść ze szpitala – przecież jej klub nie ma teraz menagera! Lekarz prowadzący jednak stanowczo się nie zgadza. Jego decyzję popiera Jerzy. Okazuje się, że niepotrzebnie się wtrącał – Iza decyduje, że to Dudek poprowadzi klub! Biedny Jerzy nie wie, co go czeka…

3150: Kamil próbuje pogodzić się z Zuzą, ale ta nie odbiera jego telefonów. Hoffer wyjeżdża na konferencję z szefową – Karina pomaga mu opanować nerwy przed wystąpieniem. Po prezentacji Kamil przyjmuje gratulacje od największych sław kardiochirurgii. Jednak najgorętsze słowa uznania ma dla niego szefowa, która wieczorem odwiedza go w pokoju hotelowym. Karina składa Hofferowi bardzo jednoznaczną propozycję! Jerzy czuje, że prowadzenie klubu za Izę go przerasta. Córka radzi Dudkowi, żeby wykorzystał swoją pisarską wyobraźnię! Jerzy korzysta z podpowiedzi Klementynki i okazuje się, że jest w stanie poradzić sobie z pretensjami klientów klubu. Dudek idzie za ciosem i decyduje, że sam poprowadzi zajęcia dla pań. Okazuje się fantastycznym trenerem! Przemek bardzo przeżywa premierę filmu, w którym gra jedną z głównych ról. Smolni również są bardzo przejęci. Tymczasem Kuba i Paulina, którzy obiecali przyjść na premierę, wybierają inną rozrywkę – ćpają niemal do nieprzytomności! Zamroczeni, nie docierają na uroczystość.

3151: Przemek widząc, że Kuba jest silnie uzależniony, decyduje się powiedzieć o wszystkim Basi. Ta jest przerażona – próbuje wpłynąć na syna. Niestety, przynosi to odwrotny efekt – roztrzęsiony Kuba wybiega z domu. Spotyka się w parku z Pauliną, która – niezawodnie – ma ze sobą prochy. Ich mieszanka doprowadza dzieciaki do nieprzytomności! Karina ma rano potwornego kaca – jest jej wstyd za to, co zrobiła w nocy. Szefowa wmawia Kamilowi, że niczego nie pamięta… Do Hoffera dzwoni Zuza i przeprasza za ostatnią awanturę. Udało jej się zorganizować Uli urodziny i będzie na nich… zdalnie! Wieczorem prezes Żamojda alarmuje Kamila – Piorun właśnie stracił przytomność podczas treningu! Daria odkrywa w telefonie Rocha nagie fotki kobiety, z którą widziała go parę dni temu. Dziedzicówna nie ukrywa wściekłości – nie pozwoli tak krzywdzić Renaty! Po południu Daria razem z Luizą oglądają mieszkanie, które mają wynająć od Skrzetuskiego. Właściciel dość dziwnie się zachowuje ale chce, żeby dziewczyny natychmiast tu zamieszkały – on je wybrał!

3152: Beatę odwiedza dawna koleżanka z domu dziecka. Diana żali się na biedę i chorobę synka. Dziewczyna ma plan na biznes, ale brak jej funduszy. Beata pożycza jej kilkanaście tysięcy! Tymczasem Mirek – nowy sąsiad – odkrywa przed Pawłem wielki świat dużych pieniędzy. Gra w golfa, dom za miastem, wypasiona fura i luźne podejście do życia małżeńskiego bardzo imponują Wójcikowi… Naćpanego Kubę i nieprzytomną Paulinę odnajduje Przemek. W szpitalu okazuje się, że dziewczyna miała wylew i walczy o życie! Basia i Smolny są przerażeni a roztrzęsiony ojciec Pauliny obwinia Kubę, że chciał zabić jego córkę! Chłopak jest załamany – oznajmia rodzicom, że jeśli jego ukochana umrze, to on też nie chce żyć! Operacja ratująca życie młodego piłkarza kończy się sukcesem. Kamil uświadamia prezesowi klubu, że prawie doprowadził do śmierci Pioruna… Po południu u Romana i Honoraty odbywa się przyjęcie urodzinowe Uli. Obecna zdalnie Zuza ze zdziwieniem zauważa Karinę. Kamil decyduje się na rozmowę z szefową. To, co Król słyszy od Hoffera rani ją do żywego!