Na Wspólnej odcinek 3166, 3167, 3168, 3169 [Streszczenie + Zdjęcia]

3166: Daria i Luiza mają awarię w wynajętym mieszkaniu – wzywają hydraulika. Gdy właściciel pojawia się, ma ogromne pretensje o rozkutą ścianę, gdzie wzdłuż rur… ukryte są jakieś kable! Skrzetuski każe dziewczynom do jutra wynieść się z mieszkania. Luiza i Daria robią wieczorem gorącą imprezę… ku uciesze wielu fanów! Okazuje się, że setki ludzi obserwuje je 24 godziny na dobę! Magda nocowała u Zimińskich. Rano odbiera ją ojciec. Toczewski koniecznie chce wiedzieć, co dziewczyna powiedziała dyrektorce. Po południu Danuta dowiaduje się, że… Magda próbowała popełnić samobójstwo! Jedzie do uczennicy, która wyznaje jej coś, co skrywa od dziecka – była molestowana przez własnego ojca! Galeria Maksa i Filipa ma ogromne długi. Zdenerwowani przyjaciele dyskutują o tym, jak wyjść z kłopotów. Widzą tylko jedno rozwiązanie – pożyczkę. Ilona, żona Maksa, może im pomóc. Jednak stawia warunek – muszą obmyślić nową strategię działania galerii.

3167: Danka odwiedza Magdę w szpitalu. Roztrzęsiona po próbie samobójczej dziewczyna mówi Zimińskiej, że tylko jej jedynej wyznała, że ojciec skrzywdził ją w dzieciństwie. Danka decyduje się na rozmowę z matką Magdy. Toczewska jest zszokowana – kompletnie nie wierzy w oskarżenia córki! Twierdzi, że to z Magdą jest coś nie tak… Weronika daje się zaprosić na obiad do domu Henryka. Nagle ktoś rzuca kamieniem w okno Grzelaka. Rozbita szyba i kartka z napisem „MORDERCA” sprawiają, że miły nastrój pryska i Roztocka wraca do siebie. Tam zastaje… półnagich Karola i Antosię! Sławek słyszy od córki, że Roch zdradza Renatę. Wpada w szał – ostro rozprawia się z rywalem! Renata jest wyraźnie zadowolona… Tymczasem po wczorajszej – transmitowanej do sieci – gorącej imprezie Darii i Luizy, Skrzetuski zmienia zdanie – dziewczyny mogą zostać w jego mieszkaniu! Przyjaciółki są w szoku – nie wiedzą, skąd taka nagła zmiana.

3168: Zuza robi niespodziankę mężowi – osobiście przywozi Ulę z Paryża. Kamil jest wzruszony – umawia się z żoną na romantyczną kolację. W szpitalu Karina zaprasza Hoffera do gabinetu – chce wreszcie zgody. Po chwili jednak przechodzący korytarzem Adamski słyszy wołanie o pomoc! Gdy lekarz tam wpada, widzi przerażoną dyrektorkę w poszarpanym ubraniu i pochylonego nad nią Kamila! Henryk oznajmia Weronice, że chce wycofać wszystkie pozwy przeciw matce i siostrze swojej zaginionej żony. Przystojny projektant nie ukrywa, że chciałby z Roztocką rozpocząć nowy rozdział swego życia. Weronika jednak nie ma do tego głowy – cały czas walczy z Antosią. Teraz oskarża jej chłopaka o kradzież! Franek oddaje Agnieszce pendrive’a z danymi, które wykradł dla niej z banku. Okazuje się, że po wykonaniu tego zadania ktoś go szantażuje! Przerażony Berg prosi ukochaną o pomoc. Dziewczyna zapewnia, że wyplącze go z tego.

3169: W mediach aż huczy o kradzieży danych, której dokonał… Franek! Ktoś stara się to wykorzystać – do Berga dzwoni szantażysta, żądając za milczenie pół miliona złotych! Młody Berg przekazuje pendrive’a z wykradzionymi danymi Agnieszce – ta radzi mu, żeby zniknął. Jednak przestraszony Franek wypłaca z konta 50 tysięcy dolarów i idzie na spotkanie z szantażystą. Berg nie wie, co go czeka… Kamil, po przesłuchaniach w związku z domniemaną próbą gwałtu, wraca nocą do domu. Rano chce wytłumaczyć wszystko żonie, ale… zostaje wezwany do pracy. Ostrowski każe mu natychmiast znaleźć prawnika a od Kariny trzymać się z daleka. Hoffer nie słucha – pyta szefową, dlaczego go tak nienawidzi?! W odpowiedzi Król odgrywa kolejną scenę napastowanej ofiary! Całą sytuację nagrywa Adamski… Miro chce ratować start Szulców w rajdzie. Znalazł rozrusznik do ich auta – ale okazuje się, że mają go kupić od… drużyny Dziarskich Dziewczyn! Wkurzona Żaneta wietrzy podstęp i nie myli się… Tymczasem Wojtek odbiera telefon od swojego byłego szefa, który odradza mu ich rywalizację w rajdzie – grozi, że go zmiażdży.