Na Wspólnej odcinek 3172, 3173, 3174, 3175 [Streszczenie + Zdjęcia]

3172: Daria namawia Renatę – trzeba dać nauczkę Rochowi. A kto jest do tego najlepszy? Sławek! Między rywalami dochodzi do ostrego starcia z użyciem… węża ogrodowego! Po południu Daria idzie na randkę z chłopakiem, który kiedyś pomógł naprawić jej rower. Piotr stwierdza, że Dziedzicówna dużo lepiej prezentuje się na żywo, niż na streamie! Pokazuje zszokowanej Darii relację „live” z jej mieszkania. A tam właśnie Luiza ostro baraszkuje z Antkiem! Franek jest przesłuchiwany przez policję – nikt mu nie wierzy w żaden szantaż. Z opresji wybawia go… sam szantażysta! Bandyta dzwoni do Berga podczas przesłuchania i żąda drugiej raty okupu. Franek – za pozwoleniem policji – umawia się na przekazanie pieniędzy. Teren zostaje obstawiony przez policyjnych tajniaków. Kto wpadnie w zasadzkę?! Roman znajduje rano kompletnie pijanego syna. Próbuje uświadomić Kamilowi, że ma dla kogo żyć! Tymczasem niespodziewanie Zuza wraca do Warszawy. Ale nie jedzie do Kamila – zjawia się w szpitalu. Prosi o spotkanie dyrektor Król. Zuza podejmuje z Kariną bardzo ryzykowną grę.

3173: Daria i Luiza mówią Skrzetuskiemu wprost, że wiedzą o kamerach i streamie w sieci. Żądają podziału zysków! Mężczyzna się zgadza i zaciera ręce, gdy studentki obiecują show. Wieczorem dziewczyny zaczynają pikantne przedstawienie, z ostrym finałem! Magda jest załamana tym, że mama trzyma stronę ojca pedofila! W końcu jednak Toczewska kradnie laptopa męża i przychodzi z nim do Zimińskich. Ci radzą, żeby to policja zdjęła zabezpieczenia i otworzyła możliwe dowody. Gdy policyjny informatyk dostaje się do zawartości komputera Toczewskiego, jego żona nie wierzy w to, co widzi! Weronika zgadza się na rodzinne spotkanie z Robertem – czuje, że to pozytywnie wpłynie na Antosię. Tymczasem Henryk również zaprasza Roztocką na wspólne wyjście. Podpowiada jej zmianę taktyki w relacji z córką. Rada jest skuteczna, a spotkanie z Robertem jeszcze poprawia atmosferę rodzinną. Tadeusiak, widząc zadowoloną Weronikę, liczy na wiele.

3174: Na Karola – chłopaka Antosi – napada jakiś mężczyzna i żąda oddania długu. Bijących się rozdziela Henryk, który uspokaja też Antosię. Weronika i jej córka są bardzo wdzięczne Grzelakowi, który też ucierpiał. Za to dostaje… namiętny pocałunek od Roztockiej! Widzi to Robert! Sprawa Toczewskiego staje się głośna – zwłaszcza, że aresztowany nie przyznaje się do pedofilii. Znajomi Magdy są przerażeni i niemal pewni, że ich koleżanka była jego ofiarą. Ewa i Boski nie mogą sobie wybaczyć, że znęcali się na tak bardzo skrzywdzonej koleżance… Jarek przyprowadza do domu głodne dzieciaki, które przyłapał na kradzieży w sklepiku osiedlowym. Rodzeństwo było bez opieki… Tymczasem Kasia ma dziś wizytę kontrolną u podopiecznego fundacji. Bergówna i Jędrek zastają pana Zenka pijanego. Mężczyzna błaga, żeby go kryli, bo straci pomoc i szansę na odzyskanie dzieci. Kasia ma miękkie serce.

3175: Filip i Maks dogadują z Krenzem wysyłkę obrazów na wystawę w Dubaju. Wszystko jest załatwione i opłacone przez biznesmena. Krenz proponuje Maksowi wyjazd do Emiratów – koniecznie z Iloną. Wieczorem, gdy Maks i Ilona wybierają się do opery, policja alarmuje Brzozowskiego – jego galeria została okradziona! Obrazy dla Krenza zniknęły! Berg i Eliza poznają matkę dzieci, które chciały wczoraj ukraść jedzenie. Okazuje się, że Jagoda to ich nowa sąsiadka. Jarek i Eliza długo analizują, czy powinni zwrócić jej uwagę na brak należytej opieki nad dziećmi… Tymczasem Kasia zostaje wezwana przez swojego prezesa – jej kłamstwo wyszło na jaw! Wojtek bardzo się denerwuje, że znowu ktoś uszkodzi ich auto. Szulc cały czas podejrzewa swojego byłego szefa! Żaneta i Wojtek jadą świetnie, lecz wizja zwycięstwa znika, gdy nagle spada im moc silnika. Wieczorem Miro przegląda wóz i dzwoni do Szulców – to był kolejny akt sabotażu!