Na Wspólnej odcinek 3176, 3177, 3178, 3179 [Streszczenie + Zdjęcia]

3176: Toczewski wychodzi z aresztu za poręczeniem. Wszyscy są oburzeni, ale on czuje się bezkarny. Przychodzi pod szkołę córki i każe jej wsiąść z nim do samochodu. Dziewczyna jest przerażona! Boski staje w jej obronie. Nagle Toczewskiego dopada jakiś obcy mężczyzna – ugodzony nożem ojciec Magdy upada! Karol przyznaje się Antosi, że rzeczywiście ma dług. Chłopak twierdzi, że musiał zapłacić za ich wakacyjny wyjazd na Mazury. Dziewczyna oznajmia, że to ona odda te pieniądze… Tymczasem Robert na spotkaniu z byłą żoną i jej prawnikiem szczerze przeprasza Olgę i błaga o możliwość spotkań z synem. Czy kobieta uwierzy w odmianę Roberta?! Roztocka mówi Frankowi, że Agnieszka wskazuje go jedynym winnym kradzieży danych z banku. Młody Berg nie wierzy, że można być tak podłym… Weronika doradza chłopakowi, żeby powiedział całą prawdę, bo inaczej grozi mu 5 lat więzienia! Na dodatek u zszokowanych Bergów zjawia się przedstawiciel okradzionego przez Franka banku.

3177: Dzisiaj Hoffer ma konfrontację z Kariną w obecności prawników. Król świetnie odgrywa rolę ofiary i twierdzi, że Kamil próbował ją zgwałcić już podczas ich służbowego wyjazdu! Zuza wcale nie ma pewności, czy może ufać mężowi. Zwłaszcza, że znajduje w mieszkaniu pustą butelkę po wódce… Weronika i Henryk są coraz bliżej – mężczyzna proponuje wspólny wyjazd z dziećmi. Kacper wolałby wyjechać gdzieś z Robertem i jego synkiem Stasiem. Antosia najchętniej zostałaby w domu – jej chłopakowi bardzo podoba się wizja wolnej chaty… Tymczasem Tadeusiak na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia żony Henryka! Krenz żąda zwrotu 200 tysięcy za przygotowanie wystawy w Dubaju. Filip jest temu przeciwny, ale Maks – licząc na dalszą współpracę z marszandem – jest skłonny podzielić się z nim odszkodowaniem. Krenz nadal próbuje zbliżyć się do Ilony – niby przypadkiem spotyka ją i proponuje wielomilionowy interes!

3178: Kamil dowiaduje się, że nie uniknie procesu z szefową. Jest zdołowany, tym bardziej gdy słyszy od Kariny, że ma zakaz wykonywania operacji! Król – realizując swój plan zemsty – zaprasza Adamskiego na weekend we dwoje. Mężczyzna się zgadza, a zaraz potem… otrzymuje polecenie pogrążenia Hoffera kłamstwami w sądzie! Maks jest w potrzasku – ubezpieczyciel chce mu wytoczyć proces o próbę wyłudzenia odszkodowania! Wszystko z powodu zgubionych przez Brzozowskiego kluczy od galerii… Mimo to Maks nadal obiecuje Krenzowi zwrot kosztów zagranicznej wystawy. Ten się zgadza, ale… chce mieć to na piśmie! Paweł ma proroczy sen, w którym Mirek obsypuje go banknotami. Rzeczywiście, okazuje się, że znajomy pomnożył pieniądze Wójcika! Ten, wdzięczny za łatwy zysk, myśli o kolejnej inwestycji… Tymczasem Beata, za radą żony Mirka, chce zbadać Pawła po kątem płodności!

3179: Szef Kasi otrzymuje prestiżową nagrodę za swoją społeczną działalność. Maciej prosi Bergównę o przygotowanie pokazu zdjęć na jutrzejszą galę. Dziewczyna, wezwana przez szefa wieczorem, przywozi mu do biura prawie gotowy kolaż. Maciej częstuje Kasię drinkiem a potem, półprzytomną, zaczyna obmacywać! Beata organizuje dla Pawła urodzinową imprezę w barze Ziębów. Są tam również nowi przyjaciele – Mirek i Sonia, którzy dają jubilatowi bardzo drogi prezent. Ale proste, rodzinne przyjęcie wyraźnie nie jest w guście bogatych przyjaciół. Pawłowi to jednak nie przeszkadza – mocno wstawiony mówi Mirkowi, że chce zainwestować u niego… okrągły milion! Wojtek i Żaneta wygrywają kolejny etap wyścigu. Szulc szaleje z radości, ale jeszcze większą satysfakcję sprawia mu wiadomość, że jego były szef miał awarię auta i w ogóle nie dojechał do mety! Tym razem to Konieczny posądza Wojtka o sabotaż… To grozi wojną!