Na Wspólnej odcinek 3180, 3181, 3182 [Streszczenie + Zdjęcia]

3180: Mikołaj od rana próbuje się oświadczyć Marcie, ale ciągle coś mu przeszkadza. Kiedy – odwożąc ukochaną do pracy – podejmuje kolejną próbę, Konarska nagle robi poważną aferę mężczyźnie, który zaparkował na jej miejscu. Okazuje się, że to… nowy szef Marty! Jeremi Moś komunikuje Konarskiej, że ją zwalnia! Żaneta i Wojtek zastanawiają się, kto – skoro nie były szef Szulca – psuje samochody biorące udział w rajdzie. Ich podejrzenia padają na zespół Dziarskich Dziewczyn i… Mira! Przyjaciel Szulców jest w szoku. Czy udaje?! Nowa sąsiadka znowu podrzuca Jarkowi i Elizie swoje dzieci. Obiecuje przyjść za godzinę, ale się nie zjawia… Tymczasem Kasia po wczorajszym spotkaniu z szefem bardzo źle się czuje. Bierze wolne w pracy. Kiedy Bergówna zauważa siniaki na swoim ciele, dociera do niej, jak strasznie Maciej ją skrzywdził.

3181: Kasi śnią się koszmary – bez przerwy wracają momenty, kiedy szef ją gwałci! Rano dostaje telefon od zdenerwowanej Sylwii – ma natychmiast wracać do pracy! Kiedy Bergówna zjawia się w fundacji, od razu trafia przed oblicze Macieja. Mdleje! Mikołaj ma pretensje do Ksawerego – jak ma się oświadczyć Marcie, skoro chłopak zjadł pierścionek zaręczynowy?! Tymczasem Konarska dowiaduje się, że nowy dyrektor… zwolni całą jej ekipę! Rozjuszona, rusza na Mosia… Wojtek i Żaneta w bojowym nastroju – dziś decydujący wyścig zawodów off-roadowych. Szulcom idzie świetnie – prowadzą. Jednak tuż przed metą ich auto znowu się psuje! Kończą zawody za byłym szefem Wojtka i Dziarskimi Dziewczynami. Jednak ceremonię dekoracji przerywa… Miro! Ma dowody, kto psuł auta rywalom!

3182: Kamil jest rozdygotany – dzisiaj w sądzie rozstrzygnie się jego przyszłość! Może zostać skazany za próbę gwałtu na swojej szefowej. Podczas rozprawy Karina kłamie jak z nut i coraz bardziej pogrąża Hoffera. Jako świadka swoich cierpień Król wskazuje doktora Adamskiego. Co zrobi konkurent i dotychczasowy zawzięty przeciwnik Kamila?! Kasia postanawia wygarnąć szefowi, co jej zrobił! Idzie do fundacji ze wsparciem Elizy. Kiedy Maciej słyszy zarzut gwałtu, robi coś, co kompletnie zaskakuje dziewczyny… Tymczasem dzieci Jagody znowu trafiają pod opiekę Jarka. Niestety, matka dzieciaków znika! Nie wraca na noc. Nikt nie wie, gdzie jest… Maks wezwany przez policję – słyszy, że obrazy skradzione z galerii zostały odnalezione… bardzo blisko jego domu! Śledczy uważa, że sfingował kradzież, by wyłudzić ubezpieczenie! Krenz proponuje Brzozowskiemu nielegalny biznes – ma „przepuścić” przez swoją galerię skradziony obraz. Szemrany biznesmen nie odpuszcza też Ilonie – kupuje jej drogie kolczyki i… próbuje pocałować!