Na Wspólnej odcinek 3183, 3184, 3185, 3186 [Streszczenie + Zdjęcia]

3183: Wójcik informuje narzeczoną o planach sprzedaży mieszkania i zainwestowaniu okrągłego miliona u Mirka! Beata nie wierzy własnym uszom – przekonuje Pawła, że nie powinien tak bardzo ryzykować. Ten jednak upłynnia mieszkanie. Wieczorem stwierdza, że ma dość ciągłego gadania narzeczonej o badaniu jego płodności – opuszcza ich sypialnię! U Kasi pojawia się Sylwia – oddaje jej rzeczy z biura i oznajmia, że nikt nie wierzy w jej kłamstwa. Załamana Bergówna decyduje się na rozmowę z Darkiem Żbikiem… Tymczasem Jagoda po upływie doby przychodzi do Jarka po swoje dzieci. Sąsiadka wyraźnie kręci, a wtedy Eliza oznajmia stanowczo, że zgłoszą zaniedbywanie dzieci! Roztocka i Grzelak wyjeżdżają razem na weekend zostawiając w domu Antosię. Dziewczyna ma się uczyć, ale zamiast tego – imprezuje z Karolem i jego znajomymi… Kiedy Robert dowiaduje się o wyjeździe Weroniki i Henryka, postanawia natychmiast działać – jedzie do firmy Grzelaka i próbuje się dowiedzieć czegoś o tajemniczym zaginięciu jego żony!

3184: Nowy szef Marty – Jeremi Moś – mianuje się producentem jej nowego programu. Nie zważając na protesty Konarskiej, chce wyrzucić całą jej ekipę! Dochodzi do bardzo ostrego starcia… Marta załamana wraca do domu, a tam kolejny szok – Mikołaj się jej oświadcza! Antosia znowu imprezuje z Karolem i jego znajomymi. Uważa, że to najlepsze chwile w jej życiu… Tymczasem Weronika miło spędza wyjazdowy weekend z Henrykiem. Nagle synek Roztockiej zaczyna tonąć! Grzelak odważnie rzuca się na ratunek! Udaje się. Otrzymuje od Weroniki najpiękniejszą nagrodę… Do Szulców – niespodziewanie – przyjeżdża matka Żanety. Kopciowa stwierdza, że odeszła od męża i nie chce powiedzieć dlaczego. W końcu jednak wyznaje, że Kopeć… jest mordercą!

3185: Ilona – wystrojona w kolczyki od Krenza – okłamuje męża że sama je kupiła. Maks odpuszcza – ma inny problem. Dzisiaj – zmuszony przez Krenza – „przepuszcza” kradziony obraz przez swoją galerię. Udaje się. W zamian za to zadowolony Brzozowski dowiaduje się, że… jego dług wzrósł! Paweł otrzymuje pieniądze ze sprzedaży mieszkania. Wbrew Beacie, decyduje o zainwestowaniu miliona złotych u swojego przyjaciela. Mirek zaprasza go z tej okazji na wykwintny obiad i chwali za męską decyzję. Gdy Beata słyszy od Pawła, że zawsze będzie robił, co zechce – zdenerwowana upija się w pubie i odreagowuje na facetach! Weronika wraca do domu we wspaniałym nastroju, po miłosnym wypadzie z Henrykiem. Antosi udaje się sprzątnąć ślady po imprezie, ale Roztocka odkrywa, że zginęły jej 2 tysiące złotych! Córka nie ma skrupułów – ta kasa należy do niej! Tymczasem Robert – zazdrosny o Weronikę – przesłuchuje pracowników i dawną kochankę Grzelaka.

3186: Darek z energią zaczyna zajmować się sprawą gwałtu na Kasi. Żbik podstępem podchodzi jej kolegę z pracy – Jędrzeja. Chłopak przekazuje mu namiary na kobietę, którą szef Kasi prawdopodobnie też zgwałcił. Poczynania Darka czujnie obserwuje jego partnerka Emilia… Wściekła Beata nie może wybaczyć Pawłowi ryzykownej inwestycji majątku. Na oczach partnera Wrońcówna flirtuje z mężczyzną poznanym wczoraj w pubie! Paweł jest załamany… Pociesza go Mirek – informacją, że jego milion właśnie zaczął ostro procentować! Wojtek liczy, że teściowa nie zamieszka z nimi na stałe. Żaneta go uspokaja – rodzice często się kłócili i szybko godzili. Szulcowie nie wiedzą, że Kopciowa właśnie jest u Olszewskiej i… prosi o przygotowanie pozwu rozwodowego!