Na Wspólnej odcinek 3191, 3192, 3193, 3194 [Streszczenie + Zdjęcia]

3191: Żbik ostro działa w sprawie Kasi – nie wytrzymuje tego zazdrosna Emilia! Darkowi udaje się wniknąć do fundacji, której szef zgwałcił Kasię. Żbik wkupuje się w łaski prezesa, oferując mu usługi pro bono. Emilia wysyła do Kasi zaproszenie z telefonu Darka. Dziewczyna cieszy się na spotkanie ze Żbikiem – tymczasem czeka na nią jego partnerka! Emilia ostro rozprawia się z Bergówną! Marta na tropie handlu dziećmi?! Konarska jest ostro wkurzona na szefa – Moś tak zmontował zapowiedź jej nowego programu, że dyrektorka domu dziecka nie chce już z nią rozmawiać. Okazuje się jednak, że… chętnie wypowie się jej zastępczyni! Kobieta mówi Marcie, że chodzi tu o duże pieniądze i każe przyjrzeć się ostatniej adopcji chorego dziecka… Robert ma zgodę szefa na poszukiwania Antosi, która… ma już nową rodzinę?! Tadeusiakowi udaje się wybłagać u szefa zgodę na prowadzenie poszukiwań Antosi. Weronika jest pełna nadziei i pomaga Robertowi zebrać wszystkie możliwe ślady. Tymczasem Antosia zostaje uroczyście przyjęta do sekty, która kontestuje „system”. Łukasz – guru sekty – wita dziewczynę i prosi o… pieniądze do wspólnej kasy!

3192: Maks osaczany przez Krenza – bandyta odbierze mu żonę?! Maks ukrywa przed bliskimi, że jest szantażowany przez Krenza. W tajemnicy sprzedaje samochód, pożycza od matki pieniądze i spotyka się bandytą. Krenz przyjmuje 150 tysięcy i oznajmia, że… to wcale nie koniec! Pyta Brzozowskiego, na ile wycenia… noc ze swoją żoną! Henryk atakuje Roberta, a Antosia… dobija matkę swoim oświadczeniem! Weronika zamartwia się o Antosię – Henryk zarzuca Robertowi, że policja nic nie robi. Między mężczyznami dochodzi do ostrego starcia! Tadeusiak dociera do mężczyzny, który pobił chłopaka Antosi i dowiaduje się, że para jest gdzieś na Mazurach. Tymczasem – z rozkazu guru sekty – Antosia nagrywa i umieszcza w sieci filmik, który załamuje Weronikę… Marta drąży sprawę nielegalnych adopcji a Mikołaja… podrywają studentki! Świeżo upieczeni narzeczeni nie mają dla siebie zbyt dużo czasu. Mikołaj w nowym miejscu pracy jest bardzo zajęty, bo… studentki go uwielbiają! W tym czasie Marta mocno angażuje się w dziennikarskie śledztwo dotyczące nielegalnych adopcji. Na potwierdzenie procederu dyrektorki otrzymuje filmik, na którym widać jak kobieta przyjmuje pieniądze od jakiejś pary!

3193: Robert rusza na poszukiwanie Antosi – z Grzelakiem! Robert z uwagą przegląda filmik umieszczony w sieci przez Antosię. W końcu dociera do niego, że w tle słychać maszyny pracujące w żwirowni! Tadeusiak postanawia natychmiast jechać na Mazury. O dziwo, zabiera ze sobą… Henryka! W drodze atakuje obecnego partnera Weroniki – czuje, że Grzelak ma coś wspólnego z zaginięciem swojej żony! Darek ma plan – pomoże mu Sylwia, wróg Kasi?! Darek zatrudnił się w fundacji Biernackiego – tłumaczy Kasi, że w ten sposób ma większe szanse na dotarcie do nagrań dokumentujących gwałty prezesa. Żbik od razu przystępuje do działania – nieświadomie pomaga mu Sylwia, która jest zauroczona nowym prawnikiem. Darek nie zamierza stracić takiej okazji… Babcine sposoby ratunkiem dla Mani? Mania wpada w rozpacz – wyskoczył jej pryszcz i wstydzi się nagrać kolejny filmik na swojego vloga. Kopciowa nie wierzy w to, co słyszy! Zastanawia się, jak uświadomić wnuczce, że nie tylko to, co ładne i młode prezentuje wartość. Wspólnie z Marią wpadają na zaskakujący pomysł.

3194: Paweł boi się, że stracił majątek – odreagowuje na Beacie, która… znowu pije! Paweł cały czas bezskutecznie próbuje skontaktować się z Mirkiem. Odwiedza biuro biznesmena – okazuje się, że firmy Bradnika już nie ma! Wójcik spotyka tam tylko załamanego klienta, który zainwestował u Mirka wszystkie oszczędności… Zdenerwowany Paweł wyżywa się na Beacie. Ta – żeby odreagować – znowu zagląda do kieliszka! Maks idzie z Krenzem po bandzie – poświęci swoją żonę?! Maks ma dość – zdesperowany spotyka się z Krenzem i oznajmia mu, że… zgadza się, by bandyta spędził noc z jego żoną! Ale potem ma przestać go nękać! Po powrocie do domu Brzozowski nie zastaje Ilony. Okazuje się, że… wyszła na kolację z Krenzem! Vlog Kopciowej przyczyną wojny z Ziębową?! Mania nagrywa kolejny filmik na wegetariańskiego vloga babci Heleny. W rolach głównych oczywiście Kopciowa i Maria. Podczas nagrania dochodzi do ostrej scysji – Ziębowa nagle zaczyna wychwalać… pierogi z mięsem! „Zielona Helena” nie wytrzymuje.