Na Wspólnej odcinek 3199, 3200, 3201 [Streszczenie + Zdjęcia]

3199: Ślub Elizy i Jarka w towarzystwie… dzieci Jagody?! Eliza i Jarek biorą dziś ślub. Niespodziewanie wpada do nich roztrzęsiona Jagoda. Sąsiadka błaga, żeby zaopiekowali się jej dziećmi. Tłumaczy, że musi jechać do szpitala, bo jej matka umiera! Dzieciaki zostają więc ważnymi gośćmi na ślubie, a Hanusia „załatwia” Elizie zamianę kreacji ślubnej na kolorową sukienkę! Grzelak wzywa policję – Robert go prześladuje! Tadeusiak próbuje wymóc na szefie wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia żony Grzelaka. Ten nie może polegać tylko na przeczuciach Roberta – każe mu dostarczyć jakikolwiek dowód, by mógł uruchomić dochodzenie. Tadeusiak obserwuje Henryka, ale ten go zauważa i zgłasza policji, że jest prześladowany! Robert musi odpuścić?! Bednarczukowa zauroczona Rafałem – zarzuca na niego sidła?! Teresa mówi Dance, że jest załamana – popełniła potworne faux pas, zapraszając do siebie Rafała. Ten odmówił a Bednarczukowa czuje się podle. Jednak sytuacja jest dynamiczna – Teresa punktuje u młodzieży i uroczego kolegi polonisty wymyślając fragment tekstu do spektaklu. Kobieta kuje żelazo póki gorące – umawia się z Rafałem na wieczór!

3200: Krenz gra bardzo ostro – co zrobią Ilona i Maks?! Ilona i Maks dowiadują się od policji, że Krenz sam zgłosił się na komisariat. Oskarża Brzozowskiego o pobicie! Kiedy Maks i Ilona wracają do domu, Krenz już tam na nich czeka. Żąda 500 tysięcy – inaczej zabije ich synka! Jarek i Eliza zabiorą w podróż poślubną dzieci sąsiadki?! Młodzi małżonkowie lecą w podróż poślubną do Paryża – prezent Cieleckiego miło ich zaskoczył. Tymczasem Jagoda wciąż nie odbiera od nich dzieci i nie można się do niej dodzwonić. Na dodatek okazuje się, że kłamała – jej matka dawno nie żyje… W końcu Jarek i Eliza zgłaszają policji zaginięcie sąsiadki. Ich podróż poślubna stoi pod znakiem zapytania… Kopeć upomina się o żonę – czy jest w stanie przekonać Helenę do powrotu?! Kopciowa jest wkurzona – jej mąż pojawia się nagle i krzyczy, że nie zgadza się na rozwód! Ale Helena uparcie twierdzi, że nie będzie żyła z mięsożercą. Wygląda na to, że małżonkowie się nie dogadają – do akcji wkracza niezawodna Ziębowa i… Mania!

3201: Robert oszalał?! Antosia zaczyna się źle czuć w sekcie – tym bardziej, że pojawia się w niej była sympatia Karola… Tymczasem Robert myśli tylko o tym, jak zniszczyć kochanka Weroniki. Wywalcza u Komendanta Głównego wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia żony Grzelaka i… wkracza z ekipą do jego domu! Jak szalony zaczyna przekopywać ogród – Henryk szydzi z niego i prowokuje… Darek igra z ogniem! Kasię atakuje dziennikarz brukowca – sugeruje, że Bergówna pozywa swojego szefa o gwałt dla… pieniędzy! Do akcji wkracza Darek – dowiaduje się, że to sam Biernacki wynajął przekupnego pismaka. Kiedy przytula roztrzęsioną Kasię, do jego mieszkania wchodzi Emilia! Marta oszukana – straci twarz?! Marta z trudem przekonuje dyrektora programowego, żeby pozwolił jej powalczyć o prawdę. Konarska w końcu udowadnia, że dyrektorka domu dziecka jest niewinna. Ale Moś stwierdza, że… ludzi nie interesuje prawda! Konarska grozi zwolnieniem… Tymczasem Mikołaj przyłapuje atrakcyjną studentkę na plagiacie.