Na Wspólnej odcinek 3202, 3203, 3204, 3205 [Streszczenie + Zdjęcia]

3202: Kasia przesłuchiwana przez prokuratora i przez… kobietę Żbika?! Podczas przesłuchania Kasia dowiaduje się, że inne kobiety z nagrań zdobytych przez Żbika twierdzą, że Biernacki ich nie zgwałcił! Bergówna obawia się, że jej szef jednak nie poniesie kary za to, co zrobił. Dziewczyna jest załamana… Na dodatek czeka ją kolejny stres – rozmowa z Emilią, zazdrosną o Darka! Ostra jazda w życiu Weroniki i jej córki trwa! Weronika wściekła na Roberta – jest zdecydowana reprezentować Henryka przed sądem w sprawie o nękanie! Tymczasem Antosia jest potwornie zazdrosna o byłą dziewczynę Karola, która dołączyła do sekty. Żeby udowodnić, że jest od niej lepsza, Antosia chce wziąć udział w kolejnym włamaniu! Spektakl w szkole Danuty wisi na włosku… W szkole Zimińskiej pełną parą idą przygotowania do szekspirowskiego musicalu. Młodzież rapuje, aż miło. Nieoczekiwanie, na próbie pojawia się kurator – zamierza skontrolować ich kontrowersyjny eksperyment z klasyką! Danka dobrze wie, że to wynik donosu Bednarczuk!

3203: Marta zwolniona a Mikołaj oskarżany o molestowanie! Marta zarzuca szefowi oszustwo i manipulację – dla oglądalności zniszczył człowieka! Moś zwalnia Konarską! Ta nie odpuszcza – kopiuje materiały, które oczyszczą dyrektorkę domu dziecka z zarzutów… Tymczasem Mikołaj zostaje wezwany do rektora – dowiaduje się, że studentka, której zarzucał plagiat oskarża go o molestowanie! Koniec związku Pawła i Beaty?! Beatę wciąż szantażuje wnuczek staruszki, którą potrąciła Wrońcówna. Chłopak żąda pieniędzy – natychmiast! O całej sprawie dowiaduje się Paweł. Jest wściekły na Beatę – robi jej potężną awanturę! Dziewczyna zastanawia się, czy ich narzeczeństwo ma jakikolwiek sens… Bednarczuk zakochana?! Danka w szoku – Teresa jest cała w skowronkach, po tym jak Rafał docenił ją za obronę przedstawienia przed kuratorem! Nikt w szkole nie ma już wątpliwości, że Bednarczukowa podkochuje się w koledze poloniście. Rafał przekonuje się o tym, gdy podczas próby Teresa demonstruje na nim… sceniczny pocałunek!

3204: Młodzi Bergowie w szoku – dzieci sąsiadki… stracą matkę?! Jarek i Eliza cały czas opiekują się dziećmi sąsiadki. Policji w końcu udaje się namierzyć matkę Hanusi i Juniora – Jagoda jest… z facetem na Mazurach! Kobieta obiecuje, że dzisiaj wróci do dzieci. Jednak wieczorem Bergowie odbierają wiadomość, która… zwala ich z nóg! Ilona i Maks chcą się ostatecznie uwolnić od Krenza! Ilona spotyka się z Krenzem – deklaruje, że razem z Maksem oddadzą mu dzisiaj „dług”. Ale pod jednym warunkiem – ma raz na zawsze zostawić w spokoju ich rodzinę! Krenz lubieżnie stwierdza, że tylko od Ilony zależy, czy dotrzyma umowy. Wieczorem Zdybicka długo i czule żegna Maksa idącego zanieść pieniądze bandycie… Paweł ratuje Beatę i… zmienia ich życie?! Beata spotyka się z wnuczkiem-szantażystą. Kiedy Wrońcówna wyciąga kopertę z pieniędzmi… nagle pojawia się Paweł! Wójcik nie patyczkuje się z naciągaczem! To nie koniec emocji – wieczorem Paweł po raz kolejny totalnie zaskakuje Beatę. Ich życie już nigdy nie będzie takie, jak dawniej.

3205: Maks nie żyje?! Maks nie wrócił na noc do domu. Nie odbiera też telefonu. Ilona zgłasza na policję zaginięcie męża po tym, jak wczoraj poszedł na spotkanie z Krenzem. Śledczy Jaśkiewicz aresztuje bandytę. Policjanci przeszukują jego samochód. Znajdują w nim coś, co powoduje, że… dla Ilony i Izy świat się zatrzymuje! Jarek i Eliza pod ścianą?! Stan Jagody jest ciężki – lekarze chce powiadomić o tym jej bliskich. Jarek i Eliza przyprowadzają do szpitala dzieci sąsiadki. Jagoda bardzo się cieszy i… traci przytomność! Kiedy ją na chwilę odzyskuje, błaga młodych Bergów żeby zajęli się Hanusią i Juniorem… Robert nie potrafi obronić Weroniki przed Grzelakiem i … Antosią?! Robert łapie nowy trop – wbrew wszystkim, jest pewny gdzie znajduje się ciało żony Grzelaka! Próbuje uświadomić Weronice, że Henryk jest psychopatycznym mordercą. Ta nie chce go słuchać! Tymczasem Antosia proponuje guru sekty… włamanie do domu własnej matki!