Na Wspólnej odcinek 3226, 3227, 3228, 3229 [Streszczenie + Zdjęcia]

3226: Krenz napada Zdybicką – chce śmierci Maksa! Ilonę, przed wypisem ze szpitala psychiatrycznego, odwiedza śledczy. Oznajmia, że odkrył ich mistyfikację – Maks żyje. Zdybickiej grozi kara za składanie fałszywych zeznań! Po wyjściu ze szpitala Ilonę odwiedza… Krenz! Bandyta zaczyna ją dusić – chce wiedzieć, gdzie jest Maks! Kuzyn Eli nie popełnił samobójstwa?! Elżbieta musi zająć się pogrzebem Maria – rodzice wyrzekli się syna-geja! Tymczasem Igor dowiaduje się od Sławka, że u zmarłego wykryto narkotyki we krwi. Policja uważa, że było to samobójstwo. Igor, Ela, Holczyk i partner Maria wspólnie analizują fakty i okazuje się, że jest tam wiele sprzeczności. Nieoczekiwanie, Nowak chce dowodzić dziennikarskim śledztwem! Co na to Holczyk?! Anastazja żegna Tomka i… wita w swoim życiu Olka?! Tomek leci dziś do USA na staż. Nastka jest rozżalona – dwa miesiące nie będzie widzieć ukochanego… Nieoczekiwanie, poznany ostatnio Olek zaprasza ją do świetlicy dla trudnej młodzieży. Anastazja świetnie radzi sobie z pogubionymi chłopakami, choć są ordynarni i bezczelni! Olek patrzy na nią z podziwem i… zaprasza na wspólny wieczór!

3227: Iza dowiaduje się, że Kuba jest owocem zdrady jej męża z… Basią – rozpętuje piekło! Iza odwiedza Basię – mówi jej o problemach Maksa, który dla swojego bezpieczeństwa nie może wrócić do Polski. Niespodziewanie, bardzo emocjonalnie reaguje na to Kuba – przyrodni brat Maksa! Basia widzi, że musi w końcu powiedzieć przyjaciółce straszną prawdę – ma dziecko z jej nieżyjącym mężem! Rozpętuje się prawdziwe piekło… Dzień przed ślubem – Beata w panice a Paweł chce zabić swojego brata?! Jutro ślub Pawła i Beaty. Panna młoda ostro panikuje od rana i nie daje się uspokoić. Na dodatek pęka szew w jej sukni ślubnej! Na szczęście Emil załatwia krawcową, która obiecuje, że do jutra zdąży… Brat Pawła znowu wychodzi wieczorem – i znowu nie chce powiedzieć dokąd. Na dodatek zaraz potem dzwoni jego matka! Która przecież… nie żyje! Paweł ma ochotę zabić brata-oszusta… Igor zazdrosny – Holczyk z Elą odkrywają skandaliczną przeszłość prokuratora Bromskiego! Ela dowiaduje się od Sławka, że śledztwo w sprawie śmierci jej kuzyna zostało zamknięte. Podejrzewa, że stoi za tym homofob – prokurator Bromski! Na dodatek Holczyk odkrywa, że Bromski ma za sobą przeszłość nacjonalistyczną! Ela i Maciek coraz ściślej współpracują – co bardzo nie podoba się Igorowi.

3228: Nadchodzi dzień ślubu Beaty i Pawła. Niestety, parę od rana prześladuje pech. Świadek pana młodego, Emil, nie wrócił do domu. Co gorsza, nie daje też znaku życia. Krawcowa, która zdążyła na czas naprawić suknię, tkwi w korku. Ceremonia może się odbyć wyłącznie dzięki brawurowym działaniom Włodka oraz przyjaciół narzeczonych. Kiedy Anastazja, świadkowa Wrońcówny, widzi, kto udziela ślubu jej i Wójcikowi, niemal mdleje.

3229: Hanusia i Jarek uciekają – czują, że młodzi Bergowie ich nie chcą! Do Jarka i Elizy wpada Junior. Chłopiec uciekł ze szkoły – inaczej nie mógł ich spotkać. On i Hanusia chcą być z nimi! Bergowie tłumaczą mu, że tak nie można i odwożą do matki zastępczej. To robi bardzo dobre wrażenie na pracownicy CPR, która odblokowuje im możliwość spotykania się z dziećmi. W tym czasie Junior z Hanusią pakują się i uciekają! Paweł z Beatą zaraz po ślubie muszą… rozwiązać problem długu Emila! Paweł i Beata szczęśliwi po upojnej nocy poślubnej. Mają nadzieję, że jej efekt zobaczą już za 9 miesięcy… Cudowny nastrój psują im zbiry szukające Emila! Żądają zwrotu długu Larsona. Paweł przyciska brata – ten przyznaje, że jest hazardzistą… Żaneta w szkole przetrwania a Wojtek – sprowadza do domu panienkę?! Żaneta z Moniką wyjeżdżają na obóz survivalowy. Tam przechodzą prawdziwą szkołę przetrwania… Tymczasem, korzystając z wolności od żon, Wojtek umawia się z Cieślikiem na oglądanie meczu. Jakież jest zdziwienie Damiana, kiedy wieczorem Szulc… nie wpuszcza go do mieszkania! Na dodatek przez szparę w drzwiach Cieślik widzi półnagą kobietę!