Na Wspólnej odcinek 3246, 3247, 3248, 3249 [Streszczenie + Zdjęcia]

3246: Porażenie Honoraty ma poważne skutki! Honorata odzyskuje przytomność po porażeniu prądem w kamperze Muszki. Roman i Mikołaj z Martą martwią się o nią – zmiany w mózgu powodują u Hofferowej dziwne zachowania. Honorata pyta o nieistniejące osoby! Roman jest załamany… Michał ma nadzieję, że odnajdzie Kingę! Kobieta, która miała paszport Kingi Brzozowskiej od razu rozpoznaje Michała i oznajmia mu, że była więziona razem z jego żoną! Jakiś szaleniec przetrzymywał je w domu na wsi. Klaudia twierdzi, że zaprowadzi tam policję. Michał ma nadzieję, że odnajdzie żonę… Co na to Iga?! Danuta daje rodzinie przystań – czy bezpieczną?! Do Zimińskich przyjeżdża z Londynu kuzynka Danki. Lidka wraca z synem z wieloletniej emigracji. Danuta zapisuje Janka do swojej szkoły. Chłopak śmiało wkracza w nowe środowisko. Nie spodziewa się, że koledzy na powitanie… pobiją go!

3247: Michał przeżywa straszne chwile! Michał z policjantami przeszukują dom, w którym więziona była Kinga i kobieta, która miała jej dokumenty. Klaudii udało się uciec, a po Brzozowskiej jedynym śladem jest jej pierścionek… Po jakimś czasie policja znajduje ślady krwi w jednym z pomieszczeń. Michał jest załamany – czy to oznacza, że Kinga nie żyje?! Nowe wyzwania przed Martą i Mikołajem?! Marta otrzymuje niecodzienną propozycję – znany reżyser teatralny chce ją zaangażować do swojej sztuki. Konarska odmawia, ale producent namawia ją, sugerując że to wielka okazja do wywiadu z niedostępnym artystą… Tymczasem Mikołaj przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i… przypadkiem staje się gwiazdą zdjęć próbnych do nowego programu! Beata ma w ramionach swojego syna! Paweł nie wraca do domu od ostatniej awantury z żoną. Ta zamartwia się o niego… Gdy odwozi Emila na terapię, do jej auta wsiada kobieta z rannym dwulatkiem. Błaga o podwiezienie do szpitala. Beata orientuje się, że kobieta jest tą, dla której urodziła synka. Wójcikowa pierwszy raz od chwili narodzin widzi swoje dziecko i je tuli!

3248: Zuza straciła ojca – odziedziczyła po nim majątek i… macochę! Zuza w rozpaczy – dowiaduje się od swojej macochy, że nie żyje jej tata… Hofferowa przeżywa kolejny szok podczas czytania testamentu ojca – została właścicielką jego firmy transportowej! Słysząc te wieści, Milena – macocha Zuzy – wybucha nerwowym śmiechem… Paweł chce się rozwieść – co na to Beata?! Beata znajduje list od męża. Paweł pisze, że kocha ją najbardziej na świecie, ale nie może jej dać tego, czego ona pragnie najbardziej – dziecka. Proponuje szybki rozwód. Co zrobi Beata?! Honorata jasnowidzką?! Honoratę nawiedza przeczucie, że musi natychmiast biec do kampera! Komuś grozi niebezpieczeństwo! Na miejscu okazuje się, że ulatnia się tam gaz. Roman w ostatniej chwili wywleka ze środka bezdomnego! Tymczasem Honorata ma już kolejną wizję – tym razem dotyczącą rodziny…

3249: Ksiądz Olek kocha Anastazję! Anastazja żali się Beacie, że odkąd wyznała miłość Olkowi, ksiądz zerwał z nią kontakt. Tymczasem duchowny załatwia Sebastianowi miejsce w sportowej szkole z internatem. Chłopak zgadza się na nią pod warunkiem, że Olek z Anastazją będą go odwiedzali… Wieczorem ksiądz w końcu przychodzi do Nastki. Wyznaje, że… on też jest w niej zakochany! Janek walczy a jego mama ukrywa śmiertelną chorobę! Danuta zapewnia Janka, że gdyby miał kłopoty w szkole, ona go wesprze. Ale chłopak nie chce donosić! Tymczasem w klasie ma coraz trudniej – podoba mu się „nieodpowiednia” dziewczyna… Znowu musi się bić. Wieczorem matka Janka nagle mdleje. W tajemnicy przed synem wyznaje Zimińskim, że ma raka! Przed Zuzą wyzwanie, któremu nie podoła?! Po pogrzebie ojca Zuzę odwiedza Milena. Macocha namawia ją do sprzedaży firmy, którą odziedziczyła… Hofferowa jednak przyjeżdża do bazy transportowej i – udając inspektorkę – stara się o niej jak najwięcej dowiedzieć. Niestety, dowiaduje się przede wszystkim, że… kompletnie się nie zna na transporcie!