Pierwsza miłość odcinek 2715, 2716, 2717, 2718, 2719 – Streszczenie

2715: Marysia nie potrafi wybaczyć Ryszardowi, że sfingował własną śmierć. Dochodzi do kłótni między nimi. Tymczasem w sprawie potrącenia Materskiego pojawia się nowy trop. I wiedzie wprost do Marysi. Artur robi wszystko, by nigdy więcej nie zobaczyć się z Natalią. Niestety sprawy zawodowe go do tego zmuszają. Czy tej dwójce uda się tym razem zachować zdrowy rozsądek? Wojna płci w Wadlewie osiąga apogeum. Ani jedna ani druga strona nie ma zamiaru się poddać. Na szczęście pojawia się szansa na rozejm.

2716: Paweł udaje się na aukcję charytatywną do Barbariana. Nie ma pojęcia, że pojawienie się tam Sabiny będzie najgorszym z możliwych pomysłów. Gdy podekscytowana Wiola mówi Kubie o tym, jak jej poszło na maturze, spontanicznie dochodzi między nimi do pocałunku. Młodzi postanawiają pójść na całość. Artur nadal flirtuje z Natalią. Do jego mieszkania wpada Rudy, twierdząc, że Natalia jednak ma kochanka. Artur stara się obrócić wszystko w żart. Rudy ma w rękach twardy dowód na… Artura.

2717: Trwa nagranie spotu reklamowego w apartamencie Rudego. Artur dowiaduje się, że Natalia podjęła decyzję w sprawie ich romansu. Paweł i Tomek nie rezygnują ze śledztwa w sprawie tajemniczego głosu w krótkofalówce. W swój plan próbują zaangażować Sabinę. Trop wiedzie do pobliskiej kamienicy. Jowita i Sylwia znów muszą pracować razem. Nikt nie spodziewa się, że przez Sylwię niewinny z pozoru wywiad zakończy się ogólnopolską aferą.

2718: Paweł z Tomkiem namawiają Sabinę, by zrobiła rekonesans w podejrzanej kamienicy. Czy Sabinie uda się wpaść na trop porwanej kobiety? Kalina ma ogromny żal do ojca za to, co zrobił Krystianowi. Leon czuje, że przegrał na wszystkich frontach. Chcąc się zrehabilitować, szykuje w tajemnicy kolejną sensację. Artykuł Sylwii i Jowity wywołał burzę. Kacperczyk za wszelką cenę stara się zażegnać kryzys. Sprawy komplikują się, gdy w redakcji zjawia się opisana przez Sylwię dziewczyna.

2719: Ewa zostaje wezwana na policję. Przestraszona dowiaduje się, że chodzi o śmierć Materskiego. W rękach policji jest nagranie z Ewą w roli głównej. Trwają gorączkowe przygotowania do ostatniego etapu konkursu kulinarnego. Artur z Maćkiem niechcący niweczą plany Tomka. Kinga jest gotowa się poddać. Lisowski traci cierpliwość i żąda od Doroty zdecydowanych działań. Ktoś musi widowiskowo wylecieć z Barbariana. Wybór pada na Mariannę.