Pierwsza miłość odcinek 2720, 2721, 2722, 2723, 2724 – Streszczenie

2720: Artur z Kingą wybierają się dopingować Tomka w finale konkursu kulinarnego. Niestety, wszystko idzie nie tak. Zdesperowany Tomek musi improwizować. Czy uda mu się wygrać? Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu Krystiana i Kaliny. Leon z Michałem rywalizują o lepszy prezent ślubny. W drodze do kościoła Kalina nieoczekiwanie zmienia plany… Załamany utratą Barbariana Kaśka szuka nowej pracy. Spotykając się z Gosią, informuje ją, że Kuba z Wiolą uprawiają seks. Kaśka i Gosia urządzają dzieciom moralizatorską pogadankę.

2721: Nikt z weselników nie wie, co dzieje się z Kaliną i Krystianem. Młodzi tymczasem dojeżdżają na porodówkę. Okazuje się, że życie dziecka jest zagrożone. Lisowski dotrzymuje słowa i bierze się za wyburzanie kamienicy. Przerażony Kaśka informuje o wszystkim Miksera. Mikser i Dorota muszą znaleźć sposób, by ocalić budynek. Tomek z Pawłem obserwują podejrzanego mężczyznę. Zszokowani odkrywają, że mają do czynienia z mordercą. Powiadamiają policję. Zjawia się Melka.

2722: Marysia nie potrafi przestać myśleć o Materskim. W fitnessie pojawia się policja. Marysia zostaje zatrzymana. Sawczuk pokazuje jej materiał dowodowy. Czy tym razem Marysia uniknie odpowiedzialności? Tomek wpada na trop uwięzionej kobiety. Paweł nie chce mu uwierzyć. Nieświadomy niebezpieczeństwa chłopiec sprowadza na siebie śmiertelne zagrożenie. Kaśka spotyka się z Gosią. Zaskoczony dowiaduje się, że Gosia z Wiolą wyprowadzają się z Wrocławia. Zdesperowany Kaśka stawia wszystko na jedną kartę i wyznaje dziewczynie miłość.

2723: Tomek w śmiertelnym potrzasku. Wściekły Lubomir żąda wydania telefonu ze zdjęciami. Zdesperowany Paweł za wszelką cenę stara się uratować chłopca. Staje się coś niebywałego… Michał mówi Melce prawdę o Marysi, Materskim i wypadku. Marysia próbuje odnaleźć się w celi aresztu śledczego. Trafia na dwie współosadzone. Tymczasem Julka bardzo źle znosi brak mamy. Krystian przygotowuje się na powrót Kaliny i córeczki ze szpitala. Na drodze staje mu Piotrek, który nie chce się wyprowadzić.

2724: Sabina źle się czuje w mieszkaniu Melki. Jej relacja z Pawłem nie układa się po jej myśli. Paweł trafia na badania do dr Widawskiego. Czy powrót do sprawności nie okaże się tylko chwilowy? Kaśka przeżywa decyzję Gosi o wyjeździe do Bydgoszczy. Tymczasem Gosia, ku jego zaskoczeniu, zjawia się w Barbarianie. Kuba i Wiola mówią rodzicom prawdę o swoim współżyciu. Z zagrody Seweryna ginie alpaka. Seweryn nabiera pewności, że zagrodę odwiedził złodziej. U Śmiałków zjawiają się turyści. Niestety, wizyta gości okazuje się spektakularną klapą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *