Pierwsza miłość odcinek 2730, 2731, 2732, 2733, 2734 – Streszczenie

2730: Zaczyna się proces Marysi. Julka wymusza na Michale, by zabrał ją do sądu. Wdowa po Materskim wpada na Marysię – nie jest to miłe spotkanie. Marysia ze skruchą przyznaje się do wszystkiego. Artur musi pomóc Rudemu w drugim podejściu do oświadczyn. Kulczycki próbuje się wykręcić od zadania. Ku jego zaskoczeniu Kinga angażuje się w sprawę. Okaże się, czy Natalia przyjmie oświadczyny zakochanego piłkarza.

2731: Rudy jest załamany odrzuceniem oświadczyn przez Natalię. Artur próbuje ratować sytuację. Wtedy Natalia wyznaje mu miłość. Zdruzgotany, pijany piłkarz nachodzi Artura w domu. Seweryn przychodzi do świetlicy na piwo. Wtedy dostaje informację, że Olek zabrał się za rozpalanie grilla – tego, w którym Seweryn ukrył wszystkie pieniądze. Leon i Ewa odwiedzają Kalinę i Krystiana. Mają skrajnie różne prezenty dla Marlenki i z tego powodu dochodzi między nimi do zażartej kłótni.

2732: Marysia boi się o życie. Koleżanki z celi wymyślają plan, jak jej pomóc. Tymczasem Michał robi wszystko, by wymusić widzenie z żoną. Zaczyna tym samym zaniedbywać obowiązki służbowe. Krystian i Piotrek zajmują się małą Marlenką pod nieobecność Kaliny. W parku otacza ich wianuszek atrakcyjnych matek. Gdy przychodzi pora karmienia, okazuje się, że mają poważny problem. W „YOLO” zapada decyzja o konkursie na redaktora naczelnego. Ku zaskoczeniu wszystkich Jowita wysuwa swoją kandydaturę. Dziewczyna zamierza rywalizować o stanowisko z Sylwią.

2733: Wadlewski zespół wraca z tournée. Wśród muzyków brakuje Olka. Na domiar złego, koledzy nie chcą powiedzieć, co się z nim stało. Zaniepokojona Wiktoria nabiera przekonania, że Olek – teraz gwiazda estrady – ma kochankę. Marysia dostaje od strażnika niedwuznaczną propozycję. W sądzie zostaje ogłoszony wyrok w jej sprawie. Wysokość kary jest szokiem dla wszystkich. Sabina robi przemeblowanie w mieszkaniu Pawła. Tymczasem zaskoczony Paweł odbiera telefon od Melki. Dziewczyna chce się z nim spotkać.

2734: Jowita wymusza na Radku, by wyciągnął od Artura informacje na temat Natalii i Rudego. Sama spotyka się z przedstawicielem zarządu „YOLO”. Ma dowody na to, że Sylwia sfałszowała swoje C.V. Tymczasem Marzena próbuje odnaleźć się w roli kelnerki. Wszystko leci jej z rąk. Roszczeniową postawą sprawia Kaśce kłopoty w pracy. Kuba chce, by mama zamieszkała z nimi. Rudy próbuje jeszcze walczyć o Natalię. Całkowicie pogubiona Natalia zjawia się u Artura. Kiedy nie otrzymuje od niego wsparcia, decyduje się na desperacki krok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *