Przyjaciółki odcinek 169, 170, 171 [Streszczenie + Zdjęcia]

169: Patrycja uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem. Stary przyjaciel Sebo przychodzi jej z odsieczą. Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do szpitala. Anka pomaga Julce w pierwszych przygotowaniach do ślubu. Zapewnia córkę, że powinna cieszyć się ze zbliżającej uroczystości, mimo tragedii, która spotkała ich rodzinę. Edward jest wyraźnie zainteresowany Ingą. Natomiast ona jest zdegustowana adoracją starszego mężczyzny. Ku zaskoczeniu kobiety, Maks staje się o nią zazdrosny. Zuza postanawia na wszelki wypadek zmienić zamki w drzwiach wejściowych. Nie ma pojęcia, że już ktoś jest w jej domu.

170: Po wielu perypetiach miłosnych Inga i Maks postanawiają spróbować prawdziwego związku. Chcą oficjalnie być razem. Nie podoba się to Hani oraz Andrzejowi. Antek przywozi do domu Strzeleckich swoich rodziców, by jeszcze przed ślubem poznali Julkę. Okazuje się, że jego rodzice nie mieli pojęcia o istnieniu Oliwiera. Dla Julki pierwsze spotkanie z teściami nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość. Natomiast Zuza zabiera się bardzo poważnie za poszukiwania nowej pracy. Sprawa jest jeszcze trudniejsza niż podejrzewała. Po odkryciu braku pokrewieństwa Wiktora z Klarą Patrycja namawia Adama do zrobienia porównawczych badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotnym jest ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki.

171: Zuza jest w separacji z Jaśkiem. Znalazła pracę w firmie deweloperskiej, ale nie czuje się tam dobrze. Szef i koledzy traktują ją bowiem protekcjonalnie przez wzgląd na płeć. Córka Ingi, Hania, wchodzi w trudny okres i buntuje Marysię. Między matką a córką powstaje coraz większa przepaść. Dorota radzi przyjaciółce, by poświęciła córce więcej czasu. Podejrzewa, że dziewczyna się zakochała. Córka Anki, Julka, narzeka na małżeńską rutynę. Anka jest zdziwiona, ponieważ para niedawno wzięła ślub. Paweł pomaga w fundacji, wspierającej dzieci z domu dziecka. W ten sposób usiłuje sobie radzić z poczuciem winy. Ela próbuje wyswatać Patrycję ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Fryzjerka jest jednak zaangażowana w remont. Podejrzewa, że Leon (Tomasz Borkowski), projektant z którym współpracuje, może być ojcem Klary. Dorota postanawia nauczyć Mirandę walczyć o swoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *