Przyjaciółki odcinek 174, 175, 176 [Streszczenie + Zdjęcia]

174: Pod naciskiem Anki Stasiek przyznaje, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak wyznać do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna, postanawia być czujna. Na telefonie Staśka odkrywa niepokojące nagranie. Tymczasem Hania staje się naprawdę nieznośna, sprawia coraz więcej problemów wychowawczych. Inga nie może znaleźć przyczyny takiego zachowania, nie wie, jak sobie z nią radzić. Do akcji wkracza ciocia Dorota. Zuza nie chce niepokoić Stefy i ukrywa przed nią, że rzuciła pracę. Nastręcza jej to coraz więcej trudności. Postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara, gdzie nakrywa jego matkę na potajemnej schadzce.

175: Hania coraz zajadlej uprzykrza życie Indze. Intryguje i miesza między nią i Maksem. Dodatkowo, kategorycznie nie zgadza się na to, by Maks wprowadził się do ich mieszkania… Leon, pod pretekstem konieczności omówienia spraw dotyczących remontu, ściąga Patrycję do salonu z meblami i dopytuje o okoliczności śmierci Wiki. Jego zachowanie sprawia, że podejrzenia Patrycji nabierają na sile… Zuza podejmuje decyzję o zmianie w swoim życiu zawodowym. Nie może się jednak całkowicie skupić na nowym przedsięwzięciu ze względu na zawirowania między nią i Jaśkiem. Byli małżonkowie nie mogą się dogadać w kwestiach podziału majątku… Anka ma dosyć tematów związanych z Tymkiem. Uważa, że chorobliwe zainteresowanie Pawła losem chłopca zaczyna przeradzać się w obsesję.

176: Ludmiła krytykuje Julkę i wtrąca się już nie tylko w sprawy dotyczące prowadzenia domu. Rozesłała maile do szefowej i współpracowników Antka. Dziewczyna traci cierpliwość i konfrontuje się z teściową… Patrycja pożycza akt zgonu Wiki od jej byłego męża, potrzebuje dokumentu do przeprowadzenia procesu adopcyjnego. Przypadkowo staje się świadkiem rodzinnej awantury… Tomek prosi Ankę o radę w sprawie klienta jego kancelarii. Korzysta z okazji, że odwiedziła go w biurze i aranżuje wspólny obiad zamówiony w wykwintnej restauracji… Dorota jest pod coraz większym wrażeniem Sławka. Kobiecie imponuje jego zaradność i bezpretensjonalność, jest dla niej człowiekiem z innego świata. Ku jej zadowoleniu, mężczyzna zaczyna odwzajemniać sympatię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *