Przyjaciółki odcinek 201, 202, 203 [Streszczenie + Zdjęcia]

201: Maria odwiedza Ankę i Pawła. Przyjechała po rzeczy Stasia, który przeprowadził się do Julki. Kobieta nie rozumie zachowania chłopca, myśli, że to kwestia młodzieńczego buntu. Anka i Paweł opowiadają jej o sprawie zarzutów o molestowanie studentek Pawła. Maria udaje luz, ale widać, że jest zaniepokojona… Po nieudanym romansie ze sztuką Dorotka zamierza zacząć udzielać się w mediach społecznościowych. Tymczasem, za radą Doroty, Inga postanawia zadbać nie tylko o piękną cerę i świetlistą twarz. Przyjaciółka sugeruje jej, że po dwóch porodach powinna zająć się również kondycją miejsc intymnych. Inga postanawia zaciągnąć dziewczyny do sex shopu.

202: Na Akademii plotki o Pawle zataczają coraz szersze kręgi. Anka nie potrafi już ignorować sprawy i tłumić swoich podejrzeń. Natomiast Patrycja nadal coś czuje do Artura, jednak nie podoba jej się jego niefrasobliwe i lekkie podejście do życia. Zdaje sobie sprawę, że Artur jest „dużym dzieckiem”. Tymczasem Simon zabiera Ingę pod miasto, chce zrobić jej niespodziankę. Inga nie jest zachwycona, gdy dowiaduje się, że mają morsować wspólnie ze znajomymi jej młodego kochanka. Gdy Jasiek nie pojawia się w Warszawie – wbrew wcześniejszym ustaleniom, Zuza dowiaduje się, że Sabina jest w ciąży.

203: Plotki o molestowanych przez Pawła, studentkach docierają do środowiska prawniczego. Przez to, że kancelaria traci wizerunek krystalicznej, Anka i Paweł tracą ważnych klientów. Inga postanawia zachować się dojrzale i chce zerwać z Simonem. Zdaje sobie sprawę z ogromnych różnić, które ich dzielą. Natomiast Dorotka prowadzi profil w mediach społecznościowych jako Doris the queen. Nowa pasja kompletnie ją pochłania, nie zauważa świata wokół. Patrycja straciła zaufanie do Artura, tłumaczy Mikołajowi, że są na świecie osoby, na których nie można polegać. Nie chce, by jej syn rozczarował się tak samo jak ona. Artur jednak się nie poddaje. Grzesiu ma dosyć tego, że Krzyś zajmuje całą uwagę Zuzy – coraz częściej obraża brata i jest agresywny. Zuza jest wykończona sytuacją z dziećmi, w końcu puszczają jej nerwy.