Przyjaciółki odcinek 204, 205, 206 [Streszczenie + Zdjęcia]

204: Paweł nie czuje się winny bijatyki, do jakiej doszło między nim a synem. Nie zamierza przepraszać Staśka i jest wściekły na Ankę za brak wsparcia. Kobieta jest u kresu sił, czuje się odrzucona przez całą rodzinę. Natomiast Zuza przeżywa ciężkie chwile w pracy – Strudel degraduje ją, bo uważa, że w ostatnim czasie nie była wystarczająco skuteczna. Przekonuje Markiewicz, że dla jej życia prywatnego to dobra zmiana. Od teraz Zuza będzie miała przełożonego. Tymczasem Patrycja nadal podejrzewa, że Artur wieczory spędza w kasynie, zamierza przyłapać go na gorącym uczynku. Sławek z Mirandką knują coś za plecami Dorotki. Kobieta kompletnie nic nie przeczuwa.

205: Zuza ma już dosyć nowych zasad, które wprowadzono w Banku po jej degradacji. Razem z Dagmarem postanawiają wprowadzić w życie plan pozbycia się nowego szefa. Natomiast Inga zaczyna tracić cierpliwość do Sajmona, coraz bardziej daje się we znaki różnica wieku między nimi. Tymczasem Dorota obawia się, że Sławek oświadczył się, ponieważ czyha na jej majątek. Postanawia poddać ukochanego kilku testom. Anka i Paweł dowiadują się od Marii o tym, że Julka jest w ciąży. Anka postanawia zrobić wszystko, by naprawić relację z dziećmi, prosi Zuzę by jej pomogła. Natomiast Patrycja odkrywa sekret Artura i jego byłych żon.

206: Patrycja ma wyrzuty sumienia. Obwinia się za to, że zbyt pochopnie osądziła Artura. Anka nie może się doczekać aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania studentek w końcu się wyjaśni. Między Andrzejem i Robertem tymczasem dochodzi do nieporozumienia, ich przyjaźń czeka trudny test. Natomiast Sławek, rozumiejąc załamaną utratą majątku Dorotkę, proponuje przełożenie ślubu na bardziej sprzyjający czas. Dorota jest przekonana, że w końcu odkryła prawdziwe intencje ukochanego.