Uwięzione odcinek 1, 2, 3: Nowy serial hiszpański! [Streszczenie + Zdjęcia]

1 (wtorek 2 stycznia, godz. 23:15 TVP1): Młoda, atrakcyjna i bardzo naiwna Macarena Ferreiro ślepo zakochała się w swoim szefie. Manipulowana przez cynicznego kochanka, podpisała kilka podsuniętych jej dokumentów, w przekonaniu, że pomaga mu ratować firmę. Wkrótce okazało się, że ukochany ratował jedynie własną skórę, zaś Macarena nieświadomie popełniła aż cztery poważne przestępstwa finansowe. Dowody są miażdżące, na dokumentach widnieje jej autentyczny podpis. Prokuratura stawia zarzuty, a sąd wydaje nakaz aresztowania. Macarena trafia do zakładu karnego o nazwie Cruz del Sur i wszystko wskazuje na to, że opuści więzienne mury najwcześniej za siedem lat, tyle bowiem żąda prokurator. Osadzona za kratkami Macarena Ferreiro szybko zdaje sobie sprawę, że chcąc przeżyć, musi dostosować się do panujących tu reguł. Krucha i bezbronna dziewczyna stopniowo zamienia się w twardą i pozbawioną skrupułów kobietę, nie rezygnując z walki o udowodnienie swojej niewinności.

2 (wtorek 9 stycznia, godz 22:35): Adwokat przynosi Macarenie wiadomość, że za wyjście z więzienia musi zapłacić milion euro kaucji. Macarena poznaje więziennego lekarza, doktora Sandovala. Stręczycielka i dilerka Anabel zmusza Macarenę do współpracy w przemycie narkotyków na teren więzienia. Rodzice Macareny wreszcie dowiadują się, że ich córka jest w więzieniu. Macarena donosi Mirandzie, dyrektorce więzienia, że widziała, jak Yolanda na krótko przed śmiercią wychodziła z Zulemą na papierosa.

3 (wtorek 16 stycznia, godz. 22:35): Soledad, koleżanka Macareny z celi, niespodziewanie mdleje. Okazuje się, że jest chora na serce i czeka na przeszczep. Dyrektorka więzienia, Miranda, przechodzi poważny życiowy kryzys. Strażnik Palacios próbuje zaprzyjaźnić się z Fabiem. Wspólna kolacja z Fabiem i jego żoną kończy się jednak dość niefortunnie. Strażniczka Paloma przyznaje się Fabiowi, że jest szantażowana przez Zulemę i jej pozostającego na wolności partnera. Leopoldo, ojciec Macareny, osacza na parkingu Simona, byłego szefa i kochanka swojej córki. Chce go zmusić, aby powiedział przed sądem prawdę. Nie wie, że na tym samym parkingu czyha na niego narzeczony Zulemy. Macarena kradnie telefon Palaciosa, by ostrzec ojca przed zasadzką. W wyniku strzelaniny przypadkowo ginie strażniczka Paloma.

4 thoughts on “Uwięzione odcinek 1, 2, 3: Nowy serial hiszpański! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Bardzo fajny i nowoczesny serial obiejzalem pierwszy odcinek i już nie mogę się doczekać kolejnego porównywalny do tych serialowy z netfliksa kozak

Comments are closed.