Uwięzione odcinek 10, 11, 12 [Streszczenie + Zdjęcia]

10: Plan Leopolda i Romana się nie powiódł, bo w kamperze nie było już Egipcjanina, tylko Bogu ducha winni holenderscy turyści. Macarena mówi ojcu, że spotkała w lesie Egipcjanina, który przekazał jej wiadomość dla Zulemy. Sandoval tym razem odmawia zrobienia Macarenie amniopunkcji, której wynik byłby bardzo pomocny w uzyskaniu zwolnienia warunkowego. Macarena mówi Fabiowi o niedopuszczalnym zachowaniu Sandovala. Fabio otwarcie oskarża Sandovala o molestowanie osadzonej, ale lekarzowi udaje się go przekonać, że Macarena jest zaburzoną psychicznie manipulatorką.

11: Po badaniu u ginekologa Macarena dowiaduje się, że ma chorobę weneryczną. Tere ma widzenie ze swoim chłopakiem, który mówi jej, że jest czysty i musi się odciąć od starego życia, więc z nią zrywa. W reakcji na to Tere próbuje zaćpać się na śmierć. Zulema każe służącej poważnie poparzyć się parownicą do ubrań. Fabio przychodzi do Ferreirów do domu. Sugeruje Leopoldowi i Romanowi, że Macarena ma problemy psychiczne. W trakcie rozmowy odbiera telefon i dowiaduje się o wypadku Zulemy. Leopoldo podsłuchuje rozmowę i orientuje się, że poparzenie to część planu ucieczki. Jadą z Romanem na miejsce, w którym ma czekać Hanbal i porywają go. Ucieczka nie dochodzi do skutku, Zulema ląduje w szpitalu. Kilka osadzonych grozi Macarenie, że jeśli będzie dalej opowiadać, co robi Sandoval, zrobią krzywdę jej dziecku. Roztrzęsiona Macarena szuka pomocy u Fabia, ale on ją wyśmiewa i odtrąca. Macarena wybacza Afro. Leopoldo i Roman wiozą porwanego Hanbala w bagażniku, kiedy Leopoldo nagle dostaje udaru. Roman strzela Hanbalowi w nogę i zawozi go do siebie do garażu.

12: Zazdrosna Saray napada na Macarenę w sali telewizyjnej, a ta, broniąc się, niechcący rozbija telewizor. Pozostałe więźniarki są wściekłe, bo nie mogą przez to wieczorem obejrzeć „Pretty Woman”, na co bardzo czekały. Miranda za karę przydziela Macarenę i Saray do prac społecznych i surowo nakazuje im rozwiązywać swoje konflikty bez uciekania się do rękoczynów. Antonia i jej gang grożą Macarenie i każą jej załatwić telewizor na wieczór. Zulema podczas zmiany opatrunków odbiera lekarce telefon i dzwoni do Hanbala. Odbiera Encarna, przedstawia się i mówi, w jakim szpitalu jest Leopoldo. Dowiaduje się o tym Castillo, lokalizuje telefon i orientuje się, że Leopoldo ma telefon Egipcjanina. Castillo przychodzi do domu Ferreirów, namawia Romana i Encarnę, żeby powiedzieli prawdę i rekwiruje broń Leopolda. Roman, przyparty do muru, wtajemnicza matkę Encarnę w sytuację. Encarna opatruje Egipcjanina i wyjmuje mu kulę. Macarenie nie udaje się załatwić telewizora na wieczorną projekcję „Pretty Woman”. Zostaje brutalnie pobita przez współwięźniarki.