Uwięzione odcinek 4, 5, 6 [Streszczenie + Zdjęcia]

4 (wtorek 23 stycznia): Simón znika bez wieści. Macarena mówi ojcu o karcie i skarbie Yolandy. Zulema wychodzi z izolatki, dokąd trafiła po zeznaniu Macareny. Anabel żąda od Macareny pieniędzy za skonfiskowane narkotyki. Afro rozkręca biznes telefonowy, żeby Macarena mogła spłacić Anabel. Po wypadku na boisku Macarenai trafia do izby chorych z wstrząśnieniem mózgu. Żeby móc stamtąd wyjść, zaczyna flirtować z Sandovalem. Anabel kradnie Macarenie kartę Yolandy i, nie wiedząc, że są na niej wskazówki prowadzące do skarbu, sprzedaje ją Cygance Saray.

5 (wtorek 30 stycznia): Dzięki podejrzanemu układowi z Sandovalem, Afro udaje się przenieść do celi Macareny. Macarena dowiaduje się, że jest w ciąży i postanawia odzyskać kartę od Saray, żeby zdobyć pieniądze na kaucję. W tym celu odwołuje zeznania obciążające Zulemę i daje kosza Afro. Odzyskawszy kartę, wysyła ojcu wskazówki dotyczące miejsca ukrycia łupu. Afro w ramach zemsty wykrzykuje publicznie, że Macarena ma kartę Yolandy, której szuka całe więzienie. Kochanek Zulemy – Egipcjanin Hanbal – porywa Romana, ale temu udaje się uciec. Tere oskarża Palaciosa o molestowanie, żeby utrzymać kłamstwo o swojej ciąży. Macarena chce usunąć ciążę, ale Sandoval nie zrobi tego za darmo, chce seksu. Roman chce zgłosić porwanie na policję, ale gdy dzwoni do niego Macarena i opowiada, jak ciężko jest w więzieniu, zmienia zdanie i postanawia zdobyć dla niej pieniądze na kaucję.

6: Fabio, szukając dowodu niewinności Palaciosa, znajduje nagranie z monitoringu, na którym Maca kradnie mu telefon. Leopoldo poznaje Fabia dzięki wspólnemu znajomemu, inspektorowi Castillo. Prosi, żeby opiekował się jego córką. Castillo zaczyna przeczuwać, że Leopoldo może szukać pieniędzy Yolandy i mówi mu o swoich podejrzeniach. Macarena próbuje załatwić pigułkę poronną od Anabel. Tere przyznaje, że niesłusznie oskarżyła Palaciosa. Afro idzie na układ z policją: zgadza się sprowokować i nagrać Macarenę, żeby powiedziała coś więcej o karcie Yolandy, w zamian za możliwość przeniesienia na oddział półotwarty. Godzi się też z Cyganką Saray. Anabel kłóci się z Zulemą, bo myśli, że ta weszła na jej terytorium, sprzedając narkotyki. Anabel nie załatwiła Mace pigułki poronnej, za to chce od niej pieniędzy, które, jak twierdzi, nadal jej się należą. Leopoldo i Roman jadą do lasu odkopać pieniądze, ale orientują się, że obserwuje ich Hanbal, więc specjalnie zaczynają kopać w złym miejscu. W tym samym czasie i w tym samym lesie jest Macarena z Castillo i jego kolegą Linchunem – ma wskazać policjantom miejsce ze zdjęcia na karcie Yolandy.