Uwięzione odcinek 7, 8, 9 [Streszczenie + Zdjęcia]

7 (wtorek 13 lutego, godz. 22:35): Macarena postanawia jednak urodzić. Z USG wynika, że będzie miała synka. Prosi Romana i Leopolda, żeby zrezygnowali z szukania pieniędzy. Już nie chce za wszelką cenę wyjść z więzienia. Wspomina akcję w lesie: Hanbal zabił Linchuna, ciężko ranił Fabia i Castilla. Macarena uratowała im życie, sprowadzając pomoc. Po więzieniu chodzą jednak plotki, że kogoś zabiła. Zulema boi się, że chodzi o Hanbala. Saray ma zostać wydana za mąż. Afro dowiaduje się, że jeśli chce zostać przeniesiona na oddział półotwarty, musi mieć ofertę pracy, co jest bardzo trudne w jej sytuacji. Macarena obiecuje jej w tym pomóc. Matka Macareny próbuje zebrać pieniądze na kaucję, pożyczając od całej rodziny. Zulema mówi rodzicom Saray, że ich córka jest lesbijką.

8 (wtorek 20 lutego, godz. 22:35): W ramach polityki antynarkotykowej Miranda zarządza przeszukanie szafek pracowników. Fabio mówi Macarenie, że Afro zgodziła się ją podpuścić i nagrać. Macarena w ramach zemsty odwołuje rozmowę kwalifikacyjną, którą załatwiła jej u swojego wujka. Maca przekazuje Zulemie wiadomość od Hanbala – zdanie po arabsku, które brzmi „Tahiri nafsuki”. Macarena prosi doktora Sandovala o przeniesienie na oddział dla matek, ale ten wyraźnie daje do zrozumienia, że zrobi to tylko w zamian za seks. Macarena nadal nie ustępuje przed szantażem. Hanbal włamuje się do Ferreirów i kradnie pieniądze, które Encarna pożyczyła od rodziny. Saray bierze ślub. Palacios przy przeszukaniu znajduje w szafce Valbueny kokainę. Mówi o tym tylko Fabiowi. Coraz bardziej podejrzliwy Castillo przychodzi wypytywać Leopolda. Zulema pożycza Macarenie swoją służącą w prezencie, a tak naprawdę po to, żeby ta miała na nią oko. Strażnicy przechwytują banknot z zaszyfrowaną wiadomością, który Hanbal przesłał Zulemie.

9 (środa 28 lutego, godz. 24:00): Anabel grozi Macarenie, że jeśli jej nie zapłaci, ta podstępem poda jej pigułkę poronną, która wywoła nieodwracalne uszkodzenia płodu. Proponuje, że zamiast pieniędzy może znów spróbować przemycić dla niej narkotyki, które na widzeniu intymnym przekaże jej jakiś znajomy. Castillo jest już praktycznie pewien, że Leopoldo wdał się w niebezpieczną grę z Hanbalem. Sandoval przyłapuje Macarenę na próbie przemycenia narkotyków, nagrywa to i ją szantażuje. Ta w końcu się łamie i pozwala się pocałować. Zulema ośmiesza strażników i przygotowuje się do ucieczki, o której tak naprawdę powiadomił ją Hanbal w zaszyfrowanej wiadomości. Fabio wymusza na Valbuenie, żeby przestał rozprowadzać narkotyki w więzieniu. Anabel rozsierdzona tym, że kolejny raz przepadł jej towar, grozi Macarenie okaleczeniem. Niespodziewanie zjawia się Zulema i ratuje ją z opresji. Roman i Leopoldo po numerze rejestracyjnym znajdują kampera, którym jeździ Egipcjanin i postanawiają złożyć mu niezapowiedzianą wizytę.