W rytmie serca odcinek 27, 28, 29 [Streszczenie + Zdjęcia]

27: Powrót Popka, intryga Siedleckiego i kłopoty w raju Marysi i Adama! Przed nami trzeci sezon serialu „W rytmie serca”! Trudno sobie wyobrazić wieczory w Polsacie bez bohaterów serialu „W rytmie serca” i malowniczych plenerów Kazimierza Dolnego. Niecierpliwych z pewnością ucieszy fakt, że jego najnowszą serię zobaczą już niebawem, we wrześniu! A w tych odcinkach – tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. W trzecim sezonie najpopularniejszego serialu Polsatu ostatnich lat Marysia (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) poczują cierpki smak zazdrości, Weronika (Maria Dębska) będzie toczyć walkę z samą sobą, a Edek Wilczyński (Artur Żmijewski) zmuszony zostanie do podjęcia jednej z najtrudniejszych życiowych decyzji. W pierwszym odcinku z najnowszej serii: Robert (Piotr Polk) zaczyna pracę w przychodni doktora Zycha (Piotr Fronczewski), za to Maria staż lekarski w szpitalu w Jabłonowie – a jej pierwszą pacjentką zostaje Weronika. Nowacka wybudza się ze śpiączki farmakologicznej, w której utrzymywano ją przez trzy ostatnie miesiące. I w końcu odkrywa, że utraciła dziecko… Z kolei Katrin (Edyta Olszówka) i Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz) nagrywają razem teledysk – na zamku w Kazimierzu. Ale zdjęcia zostają przerwane, gdy córka wokalistki nagle czuje silny ból kręgosłupa. Dziewczyna nie chce jednak wrócić do szpitala, więc w przychodni próbuje jej pomóc doktor Zych. Tymczasem pod Kazimierzem dochodzi do groźnego wypadku – z udziałem busa, w którym jechali nielegalni imigranci z Kazachstanu. Jedna z rannych – Dana – sprowadza na miejsce Adama…

28: Beniamin odwiedza szpital w Jabłonowie – gotów na wszystko, by pracować razem z Marią… Katrin próbuje za to ustalić, gdzie zniknęła Alex. Szarek nie może jej jednak pomóc, bo dziewczyna jest pełnoletnia i opuściła szpital na własne życzenie. Tymczasem w restauracji pod Kazimierzem wybucha nagle pożar. Strażacy znajdują w pobliżu nieprzytomnego, poparzonego nastolatka – Janka – i szybko ustalają, że doszło do podpalenia. Następnego dnia do przychodni zgłasza się mężczyzna z poparzeniami na dłoniach… Poza tym do Kazimierza przyjeżdża w końcu Agnieszka, siostra Adama. Ksiądz Stanisław odwiedza Zycha i wyznaje przyjacielowi, że zna kolejną tajemnicę związaną z Edwardem.

29: Adam nie umie pogodzić się z faktem, że ojciec znów go porzucił… Zniknięcie seniora wpływa też na małego Grzesia, który nagle zaczyna się buntować i kłócić z ojcem. Tymczasem Katrin nadal próbuje odnaleźć Alex – coraz bardziej zdesperowana. A dziewczyna jest przetrzymywana w klinice doktor Danuty Kruk… Z kolei Beniamin zaczyna pracę w Jabłonowie – ku zaskoczeniu Marii i Adama. Poza tym do Kazimierza wraca Dorian (Paweł „Popek” Mikołajuw) – bandyta, który organizował walki psów. Mężczyzna wychodzi z więzienia na przepustkę – po tym, jak jego matka trafiła do szpitala. A gdy odkrywa, że lekarzem seniorki jest doktor Żmuda, wybucha wściekłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *