Wszystko dla pań odcinek 16, 17, 18, 19, 20 – Streszczenie

16: Nowa kolekcja sklepu okazuje się zbyt droga, a projektant nie chce wprowadzić żadnych zmian, które pozwoliłyby obniżyć koszty. Za namową Vittoria, zmian i przeróbek dokonuje Teresa, która pomału zaczyna też sama projektować stroje. Anna, odtrącona przez rodziców, próbuje popełnić samobójstwo.

17: Mandelli zleca Cazzanidze zabójstwo Moriego. Ten odmawia i postanawia wyjechać z kraju. Wreszcie udaje mu się uwieść Lucię, spędzają razem noc. Cazzaniga namawia ją, żeby uciekli razem do Nowego Jorku i tam zaczęli życie od nowa. Quinto oświadcza się Annie, chce się z nią ożenić i wychowywać jej dziecko jak własne.

18: Jacobiemu udało się odszukać córkę Clary Mantovani. Początkowo Clara ogranicza się tylko do potajemnego podglądania dziewczynki, ale w końcu nadarza się sposobność i może poznać ją i jej przybraną matkę, Donatę. Chcąc im pomóc, zwalnia jedną z ekspedientek i na jej miejsce przyjmuje Donatę. Cazzaniga przychodzi do męża Lucii i mówi mu, że ma romans z jego żoną. Mori ostatecznie zrywa z Andreiną.

19: Lucia nie zdecydowała się na porzucenie rodziny i nie uciekła z Cazzanigą. Dzięki temu ocaliła życie, bo statek Andrea Doria, którym mieli popłynąć do Nowego Jorku, zatonął. Do sklepu przychodzi żona Massima. Anna mówi jej, że będzie miała z jej mężem dziecko. Andreina próbuje zastrzelić Moriego. Mandelli prosi, by nie zgłaszać tego na policję, w zamian obiecuje odstąpić od zemsty.

20: Massimo, po rozmowie z żoną, proponuje Annie, że będzie utrzymywał ją i dziecko. Anna przyjmuje jego propozycję i zostawia Quinta. Mori trafia do więzienia, bo Jacobi składa fałszywe zeznania. Zgadza się je wycofać pod warunkiem, że Pietro weźmie go na wspólnika. Matylda, córka Mantovani, zauważa, że Clara nosi wisiorek z datą urodzin. Donata domyśla się wszystkiego i znika razem z dziewczynką. Roberto idzie do spowiedzi i zwierza się księdzu ze swojego problemu – kocha Vittoria.