Wszystko dla pań odcinek 21, 22, 23, 24, 25 – Streszczenie

21: Andreina wraca z Ameryki. Ojciec kobiety chce, żeby rozpoczęła ona pracę razem z nim w banku. W prasie nadal ukazują się oszczercze artykuły, które niszczą nie tylko dobre imię Pietra Moriego, ale też renomę sklepu. Mężczyzna jest niemal pewien, że za tę brudną kampanię odpowiada Mandelli, który nadal próbuje się mścić. Tymczasem wkrótce wzburzony Mandelli przychodzi do Pietra, żeby wszystko wyjaśnić, i dostaje zawału. Umiera, nim nadchodzi pomoc. Do sklepu zostają przyjęte trzy nowe ekspedientki. Są między innymi Letizia, która wpada w oko Quinto, i Ines, protegowana Brunona.

22: Pietro i pracownicy działu reklamy sklepu zastanawiają się, jak naprawić reputację sklepu i zwiększyć obroty. Na dodatek po skandalu ze śmiercią Mandellego ze współpracy z mężczyzną wycofuje się Callas, która miała zareklamować nową kolekcję. Elsa i Roberto wpadają na pomysł, żeby twarzą sklepu została Miss Italii. Niestety, manager kobiety nie przystaje na tę propozycję. Wówczas Vittorio radzi zorganizować konkurs piękności w sklepie. Pierwszą miss zostaje Ines, protegowana Jacobiego. Tymczasem Bruno, chcąc pomóc Mantovani, wpada w pułapkę i musi uciekać. Jego udziały kupuje Rose, która w ten sposób zostaje wspólniczką byłego męża.

23: W magazynie sklepu Wszystko dla Pań rozpoczyna pracę Domenico D’Angelo, który jako jeden z nielicznych przeżył tragiczną w skutkach katastrofę górniczą w Marcinelle. Na jego cześć zostaje zorganizowana uroczystość, w której udział biorą także władze miasta. Andreina dowiaduje się, że jej ojciec robił interesy z Amerykanami, którzy zamierzają otworzyć we Włoszech ogromny dom towarowy. Bank Mandellego miał wnieść jako wkład własny kamienicę. Przez przypadek Andreina dowiaduje się, o którą nieruchomość chodziło: o kamienicę należącą do hrabiny Torriani, stojącą tuż obok sklepu Wszystko dla Pań. Teresę odwiedzają rodzice.

24: Andreina rozmawia z Eleonorą, krewniaczką zmarłego męża hrabiny Torriani. Okazuje się, że hrabina nie chce słyszeć o sprzedaży kamienicy. Andreina i jej matka wpadają na szatański pomysł: proponują skierować sprawę do sądu i ubezwłasnowolnić hrabinę, a potem przejąć jej majątek, w tym kamienicę. Rodzice Teresy są zachwyceni Vittorio, kiedy jednak dowiadują się, że narzeczonym córki jest Pietro Mori, rozwodnik, wpadają w szał i wracają na Sycylię. Vittorio podsłuchuje rozmowę żony Massima z ojcem i dowiaduje się, że Massimo wraz z żoną chcą odebrać Annie dziecko.

25: Amerykanie postanawiają otworzyć wielki dom towarowy w Rzymie. Andreina prosi Vittoria o pomoc – trzeba tak zareklamować Mediolan, żeby Amerykanie jednak zmienili zdanie i zdecydowali się na Lombardię. Wyjeżdżają razem do Rzymu, na spotkanie z amerykańskimi inwestorami. Mantovani dowiaduje się o trudnej sytuacji Anny i prosi Moriego o pomoc. Wkrótce Anna zaczyna pracować w sklepie, jako pomoc Gallego.