Wszystko dla pań odcinek 31, 32, 33, 34 – Streszczenie

31: Pietro liczy na to, że podpisze umowę z Amerykanami po tym, jak wycofał się z niej bank Mandellego. W sklepie trwa „amerykański tydzień”, podczas którego promowane są dżinsy i rock and roll. Plany Pietra stają pod znakiem zapytania, gdy wojska Układu Warszawskiego dokonują inwazji na Węgry. Z tego powodu Amerykanie wstrzymują realizację wszystkich interesów w Europie. Nowy sprzedawca w dziale męskim, Gabriele, namawia Roberta, żeby poszedł razem z nim na przyjęcie do przyjaciół. Mężczyzna rezygnuje w ostatniej chwili. Po donosie Domenica, który chce przejąć posadę Gabriela, na imprezę wpada policja. Funkcjonariusze aresztują wszystkich uczestników.

32: Teresa proponuje, żeby zorganizować zbiórkę darów dla obywateli walczących Węgier. Klienci przynoszą do sklepu ubrania, żywność, a nawet zabawki. Oddają też krew. W lokalu zjawia się także sam Rockefeller, którego do udziału w akcji namówiła Rose. Mężczyzna jest poruszony tą inicjatywą. Obiecuje, że jak tylko sytuacja w Europie się unormuje, podpisze umowę z Morim. Senator Anderson przyjeżdża do Mediolanu i zabiera Rose do Paryża. Cieszy to Teresę, która była coraz bardziej zazdrosna o kobietę.

33: Ettore odnajduje Matyldę. Donata, jej przybrana matka, daje się przekonać, że Clara nie stanowi zagrożenia i pozostanie dla jej córki tylko ciocią. Domenico czuje się nieszczęśliwy po rozstaniu z Benedettą. Z Paryża wraca Rose. Namawia Pietra, by pojechał z nią do Rzymu, gdzie mają podpisać umowę z Rockefellerem. Mimo protestów Teresy mężczyzna wyjeżdża. Po podpisaniu umowy wstępnej z Amerykanami Pietro i Rose spędzają ze sobą noc. W sklepie dochodzi do napadu. Bandyta bierze zakładników. Ci cudem unikają śmierci. Ratuje ich Vittorio.

34: Matka Andreiny postanawia pogodzić się z córką. Wysyła jej zaproszenie na premierę Aidy w La Scali. Na ten sam spektakl Quinto zabiera Letizię. Anna pomyślnie zdaje egzamin z maszynopisania. Teraz jest wykwalifikowaną pracownicą. Quinto nadal czuje się rozdarty między uczuciem do Anny a Letizi. Nie wie, jak powinien w tej sytuacji postąpić. Teresa rezygnuje z pracy. Nie jest pewna, czy nadal chce być z Morim.