Wszystko dla pań odcinek 6, 7, 8, 9, 10 – Streszczenie

6: Mori musi przekonać robotników z fabryki Bertone, by dla niego pracowali. To nie lada wyzwanie, bo nie chcą oni nowego właściciela. Pietro zabiera ze sobą na miejsce Teresę, licząc, że pomoże ona mu przekonać upartych pracowników. Dziewczyna spisuje się na medal. W drodze powrotnej między nimi dochodzi do namiętnego pocałunku.

7: Mandelli, ojciec Andreiny, wynajmuje detektywa, który ma odszukać dokumenty dotyczące zabójstwa w amerykańskim obozie jenieckim. Ofiarą morderstwa był wówczas jego brat, a o zbrodnię oskarżono Pietra. Cazzaniga ma odszukać świadków i dokumenty, które ostatecznie skompromitują Moriego. Stryj Teresy, Vincenzo, postanawia wyjechać do rodziny do Niemiec.

8: Ioriowie mają wyjechać do Niemiec. Stryj nie chce zostawić samej Teresy. Dziewczyna ma wybór: wyjazd do Niemiec lub powrót na Sycylię. Postanawia jednak walczyć o swoje życie i udaje jej się uzyskać zgodę stryjostwa na pozostanie w Mediolanie. Pietro, kierując się wyłącznie dobrem firmy, postanawia odzyskać Andreinę.

9: Pietro oświadcza się Andreinie, ku wściekłości Mandellego. Anna poznaje siostrę swojego narzeczonego. Ta zdradza jej, że Massimo jest żonaty. Teresa zostaje w mieszkaniu stryjostwa. Chcąc obniżyć koszty, decyduje się na dwie współlokatorki, Silvanę i Annę.

10: Vittorio odwiedza umierającego ojca, który prosi go, by pogodził się z bratem. Quinto, wciąż zakochany w Annie, marzy o lepszej przyszłości. Miejscowy gangster, Jacobi, odkrywa, że Corrado, szef magazynu w sklepie „Wszystko dla pań”, handluje papierosami z przemytu. Zmusza go, by przechowywał większą ilość trefnego towaru. Tymczasem do Mediolanu przyjeżdża brat Teresy, Mario.

12 thoughts on “Wszystko dla pań odcinek 6, 7, 8, 9, 10 – Streszczenie

  1. Na mediolańskich targach mody pojawia się Bertone, dostawca Vincenza Iorio. Oferuje Moriemu współpracę, ale ten nie jest zainteresowany. Dopiero po dłuższym zastanowieniu Pietro postanawia kupić fabrykę Bertone i zacząć produkcję własnej odzieży. Zakochana w nim Andreina zrywa z narzeczonym. Pietro, zgodnie z obietnicą złożoną Mandellemu, znika z jej życia.

   1. Dlaczego siedzę teraz przed tv , włączony mam program tvp1 i zamiast Wszystko Dla Pan leci jakaś leśniczówka ????!! Kiedy w takim razie i gdzie obejze 6 odcinek ? Dziekuje za odpowiedz

 1. Też zadaję sobie te pytanie, dlaczego zamiast kolejnego odcinka Wszystko dla Pań, leci kolejny polski serial. Promowanie w taki sposób jest bezczelne, brak poszanowania dla widzów.

 2. Jeżeli ma być serial , to niech będzie ,oglądam i leśniczówkę i wszystko dla pań więc niech będzie o tej godzinie co ma być a nie takie zawracanie w głowach widzów.

 3. Cudo ! Piękny, urzekający film. Świetna muzyka, wspaniałe stroje, szkoda że taka moda już minęła. Piękne Włoszki, nieziemsko przystojni Włosi. Ja nie mogę się oderwać od ekranu!

  1. SERIAL WCIĄGNĄŁ MNIE OD PIERWSZEGO ODCINKA….SUPER OBSADA, CIEKAWA SCENERIA, MUZYKA ORAZ STROJE…..KAŻDEGO DNIA WYCZEKUJĘ NASTĘPNEGO ODCINKA I NIE MOGĘ ODERWAĆ OCZU OD EKRANU ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ O DALSZYCH LOSACH BOHATERÓW….OCZEKUJĘ ŻE TVP WYEMITUJE WSZYSTKIE ODCINKI KAŻDEJ SERII….POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TYM SERIALEM…..

 4. Dlaczego nigdzie nie mogę znaleść informacji ile odcinków i sezonów ma serial

  1. 40-ty odcinek konczy sie dziwnie. Szkoda, ze nigdzie nie ma informacji na temat ew.dalszych losow boharetow serialu.

 5. No właśnie… Czy 40 odcinek jest ostatnim? Czy to po prostu koniec serii? Tak się wciągnęłam… Nie pamiętam kiedy serial tak bardzo przypadł mi do gustu 🙂

Comments are closed.