Zakochani po uszy odcinek 103, 104, 105, 106 [Streszczenie + Zdjęcia]

103: Iza prosi Tomka, by przyszedł do niej do szkoły i opowiedział o pracy jako policjant. Tomek jednak w dalszym ciągu ukrywa, że stracił pracę. Paula postanawia wynająć od pani Joli lokal w kamienicy. Sylwia chcąc pozbyć się chłopców z mieszkania pisze wiadomość do Maćka w imieniu Szymona. Kinga zaś zaczyna uważać, że śmierć Patrycji mogła wcale nie być wypadkiem.

104: Szymon chce poznać swojego syna, więc zabiera Maćka na spacer. Podczas spotkania dochodzi do sprzeczki i Maciek ucieka ojcu. Tamara jest przekonana, że Sylwia mogła mieć coś wspólnego z wypadkiem Patrycji. Decyduje się wynająć prywatnego detektywa. Tymczasem Tomek rozpoczyna nową pracę.

105: Tomek, który pracuje teraz jako prywatny detektyw, nie jest zadowolony, że musi zajmować się sprawą Sylwii. Marek odwiedza bistro, licząc, że spotka tam Halinę. Pech jednak chce, że pierwsza zjawia się pani Jola, która jest przekonana, że mężczyzna przyszedł tam dla niej. Elwira zaczyna podejrzewać męża o romans. Podczas zabawy z Izą Janek skręca sobie kostkę.

106: Asia ma wyrzuty sumienia, że to przez nią Tomek stracił pracę w policji. Staszek zaś zarzuca Tomkowi, że zbyt mało się stara, przez co ich śledztwo stoi w miejscu. Iza zdradza Jankowi, że Sylwia może być zamieszana w śmierć Patrycji. Dzieciaki postanawiają na własną rękę sprawdzić Sylwię. Udaje im się zdobyć cenną informację.

10 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 103, 104, 105, 106 [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. No niestety, twórcy serialu jak widać uparli się , aby do cna zohydzić i obrzydzić ( i tak nielicznym już widzom ) – wizerunek głupiego Pietrusia, który nadal migdali się z Sylwią …zamiast od dawna wysyłać jej za kraty cebulę i inne smakołyki.
  Teraz to już tylko Septagon, Malanowski …lub detektyw Rutkowski, być może w wreszcie coś wyjaśnią. I to nie jest pewne, bo serial ma ponoć zostać przedłużony do 140 odcinków …chyba tylko po to, żeby resztki oglądających w końcu szlag trafił.

  1. Wlasnie a mialo byc mniej odcinków..Lubie go ogladac ale ile mozna patrzec na intrygi ten zmiji Sylwii i Piotra ktory jej we wszystko wierzy

 2. Nie da się już tego oglądać, zapowiadało się fajnie, ale głupi Piotruś i podla sylwusia są do znudzenia ????

 3. Myśl, że odcinków będzie b.dużo. Serial będzie się ciągnął i ciągnął aż straci wszystkich widzów. Oglądam 120 odcinków i koniec. Szkoda czasu.

  1. Dokladnie, ja tak samo. Rezyser jest chyba niespelny rozumu, w zyciu zadnego pl serialu nie bylo tak nudnego i glupiego. Na poczatku byl fajny, niech rezyser sie podda i skończy na tych 120 odcinkach, bo dzieki temu moze jeszcze uniknie negatywnych opinii ma temat serialu, ale ode mnie za to wlasnie ciagniecie serialu dostal niedawno 1gwiazdke na filmwebie. Oby tak dalej panie rezyserze..masakra.

 4. A moim zdaniem serial jest tak pokręcony ze w rezultacie Piotr będzie z Asia (dobroć)a Sylwia skończy z byłym Asi …. Bo te dwie podle postacie są siebie warte
  A tak podsumowując to jest jeszcze „wolna Europa” kto chce to oglada a reszta nie musi .
  Ja lubię chociażby dla Pani Joli .

  1. Sylwia zamiast trafić do więzienia miałaby się skojarzyć z byłym Asi … i dwa czarne charaktery razem bezkarnie działać przez niezliczoną ilość odcinków (?) Tak czarnego scenariusza nie uratuje już nawet komiczna postać p.Joli. Ale jak „wolna Europa” – to niech się wstydzi ten kto widzi (!!!).

 5. 100odcinków to wystarczająco 120 to za duzo zrobiło się to już nudne mógł reżyser jakoś inaczej pokierować losami bohaterów

Comments are closed.