Zakochani po uszy odcinek 107, 108, 109, 110 [Streszczenie + Zdjęcia]

107: Asia odkrywa, że Iza z Jankiem prowadzą własne śledztwo w sprawie śmierci Patrycji. Sylwia ma już dosyć mieszkania z chłopakami pod jednym dachem. Postanawia zrobić wszystko, by dzieci się wyprowadziły. Tymczasem nowy asystent w klinice zaczyna flirtować z Pawłem. Tomek zaś dowiaduje się, że policja zamierza aresztować Adriana.

108: Rodzina Popielów nie może pogodzić się z aresztowaniem Adriana. Asia prosi Piotra, by zeznał na policji, że skradzione pieniądze zostały zwrócone. Halina zaś decyduje się poprosić Marka o pomoc prawniczą w sprawie Adriana. Izie zaś grozi obniżenie oceny z zachowania. Janek chcąc pomóc przyjaciółce prosi Piotra, by zjawił się w jej szkole jako gość specjalny.

109: Marcin namawia Wiki na wspólne spotkanie z ich rodzicami. Elwira nie wierzy, że Marek tylko pomaga Halinie w sprawie z Adrianem. Uważa, że ta dwójka ma romans. Sylwia zaś jest już zdenerwowana faktem, że Piotr nie chce z nią sypiać. Przypadkiem poznaje w barze bardziej zainteresowanego mężczyznę…

110: W dniu imienin Patrycji Piotr odwiedza jej grób na cmentarzu. Jest zaskoczony, gdy na miejscu widzi Asię. Wiki jest bardzo zdenerwowana z powodu zbliżającego się spotkania jej rodziców i przyszłych teściów. Iza i Janek prowadzą śledztwo w sprawie śmierci Patrycji. Tymczasem Sylwia spędza noc z Jackiem. Postanawia kontynuować nową znajomość.

3 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 107, 108, 109, 110 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. W swoim czasie zapewniano, że kolejne odcinki serialu powstają na bieżąco – licząc się również z opinią widzów ( którzy niejako mają wpływ na przebieg akcji filmu – czyli współtworzą jego fabułę ). Nic bardziej mylnego. Bo czy widzowie faktycznie oczekiwali bajora intryg i przestępstw – po uszy (?) oraz bez końca upokarzania niewinnych osób. Co za sens ma np. wydumany powód do koszmarnego wytrząsania się nad własną matką przez głupiego Piotrusia …lub kuriozalna prośba Mariny o wybaczenie – podczas pogrzebu ?!
    Niestety z zapowiedzi wynika, że końca absurdów nie widać. Tomek, który nie sprawdził się w policji, ma nadal działać w tej samej sprawie jako prywatny detektyw, a Asia zapewniać – że chce z nim być, natomiast Sylwia zaraz po (udawanym) poronieniu zacznie uwodzić kogo się da, bo aktualnie Piotr z nią nie śpi … i tak dalej aż do znudzenia. Czy twórcom i sponsorom serialu nie szkoda wrzucać pieniędzy na bezsensowne widowisko (?) … które nie wiedzieć czemu ma służyć, bo na pewno nie dobrej zabawie.
    Ps. Szkoda tylko aktorów, którzy naprawdę świetnie grają.

    1. Wyjaśnienie: w moim pow. wpisie wymieniona została błędnie >Marina< – to oczywiście pozytywna postać Tamary, którą wydaleniem z Polski cały czas straszy bezkarna oszustka Sylwia.

Comments are closed.