Zakochani po uszy odcinek 111, 112, 113, 114, 115 [Streszczenie + Zdjęcia]

111: Widząc przytulających się Asię i Piotra, Tomek jest w szoku. Zdesperowany znowu sięga po alkohol i pijany udaje się do mieszkania rywala. Asia stara się udowodnić Tomkowi, że to jego darzy uczuciem i rozważa pomysł wspólnego zamieszkania z nim. Po spotkaniu z rodzicami Wiktorii mama Marcina nie jest przekonana, czy jej syn podjął słuszną decyzję. Prosi go, by się wycofał.

112: Klienci biznesowi w ostatnim momencie odwołują dużą rezerwację w bistro. Marek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przyjść z pomocą załamanej Halinie. Iza i Janek wpadają na pomysł, by wysłać Sylwii anonimowy list z pogróżkami. Tymczasem Kuba stara się odzyskać Milenę.

113: Sylwia otrzymuje anonim z pogróżkami. O wszystkim dowiaduje się Zosia. W ramach przeprosin za dawne winy Paula zaprasza Asię na imprezę z okazji otwarcia sklepu z winami. Pani Jola obawia się, że nowy znajomy dziewczyny, Alejandro, może być niebezpieczny. Iza i Janek cały czas szukają dowodu winy Sylwii. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z ich planem.

114: Pawłowi wpada w oko Jarek. Eryk staje się zazdrosny o swojego chłopaka. By pomóc w śledztwie w sprawie śmierci Patrycji, Tamara postanawia zbliżyć się do Zosi i wydobyć od niej jakieś informacje. Sylwia dowiaduje się jednak o tej intrydze i oskarża Tamarę o wysłanie do niej listu z pogróżkami. Tymczasem Tomek podrzuca podejrzanej podsłuch.

115: Sylwia manipuluje Jankiem. Wmawia mu, że Asia i Iza próbują ją wrobić w śmierć Patrycji. Chłopak decyduje się zerwać wszelkie kontakty z Izą. Intrygantka szantażuje też Zosię, by ta nie doniosła na nią na policję. Tymczasem Elwira jest zazdrosna o Marka, który zakochał się w Halinie. Postanawia upokorzyć kobietę przed klientami. Tomek nakłania Kubę, by zbliżył się do Zosi i dowiedział się od niej czegoś na temat poczynań Sylwii.

5 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 111, 112, 113, 114, 115 [Streszczenie + Zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *