Zakochani po uszy odcinek 116, 117, 118, 119 [Streszczenie + Zdjęcia]

116: Kuba zaprasza Zosię na randkę. Milena radzi mu, jak podejść dziewczynę, by powiedziała mu prawdę na temat Sylwii. Ta z kolei obawia się, że mąż dowie się o jej zdradzie. Przekonuje Piotrka, by wyjechali na jakiś czas z miasta. Jednak Wiki, wbrew prośbom Asi, zamierza poinformować Nowaka o romansie żony.

117: Zosia zdradza Kubie, że Sylwia była na miejscu wypadku Patrycji. Dziewczyna odmawia jednak zgłoszenia sprawy na policję. Piotrek i Sylwia szykują się do wyjazdu na wakacje. Niespodziewanie mężczyzna otrzymuje nagranie świadczące jednoznacznie o tym, że żona do zdradza. Tymczasem Asia chce w końcu przestać myśleć o Piotrku i zaprasza Tomka na romantyczną kolację.

118: Piotr jest załamany, gdy prawda o jego żonie wychodzi na jaw. Kuba i Paweł starają się go pocieszyć. Tymczasem Sylwia nie daje za wygraną i próbuje wyłudzić od Nowaka jak najwięcej pieniędzy. Paweł zaczyna coś czuć do Jarka. Jest w rozterce, ponieważ nie chce skrzywdzić Eryka. Asia postanawia szczerze porozmawiać z Tomkiem i wyjawić mu, jakie uczucia żywi do niego i do Piotrka.

119: Piotr, Kuba i Paweł zastanawiają się, jak można wykluczyć Sylwię ze spółki. Tymczasem ona zamierza otworzyć w swojej części kliniki własny biznes. Elwira zgadza się na rozwód z Markiem, ale chce mieć z tego konkretne zyski. Halina oznajmia jednak mężczyźnie, że nigdy się z nim nie zwiąże. Z kolei pani Jola odkrywa tajemnicę Alejandra.

2 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 116, 117, 118, 119 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Nadal tylko jakieś bezsensowne półmroki, półśrodki i półkroki … mimo, że oglądalność padła ( jak chudy piesek po sztucznej karmie od sponsora serialu ). Końca nie widać aż do świąt, a potem kolejna seria.
    Dłużej tak nie może być, coś musicie zrobić z tym (!) … bo widzów nie podmienicie tak jak zgłodniałe pieski w fałsz- propagandowej reklamie PURINY Pro Plan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *