Zakochani po uszy odcinek 120, 121, 122, 123 [Streszczenie + Zdjęcia]

120: Gdy Jola dowiaduje się, że Marek nie żywi do niej żadnych głębszych uczuć, przechodzi załamanie. Próbuje bezprawnie wyrzucić Halinę z kamienicy, przez co trafia na komisariat. Zszokowany Piotr odkrywa, że Sylwia może być zamieszana w śmierć Patrycji. Tymczasem jego żona nie czuje się komfortowo u Jacka. Elwira składa jej propozycję.

121: Tomek i Asia po raz kolejny kłócą się o Piotrka. Sylwia zaś dostaje wypowiedzenie umowy o pracę w klinice. Pani Jola nie może wybaczyć Halinie złamanego serca, więc odcina prąd w bistro. Pech chce, że dochodzi do spięcia i pani Jola zostaje porażona. Sylwia wykorzystuje sytuację i przekonuje ją do podpisania umowy umożliwiającej jej prowadzenie własnego biznesu w klinice.

122: Piotr wyznaje Asi, że ciągle coś do niej czuje. Decyduje się również złożyć zeznania na policji przeciwko Sylwii. Elwira w ramach zemsty pokazuje Halinie dowody na to, że Marek skrzywdził wiele osób. Pani Jola i Halina zawierają pakt w sprawie Marka. Tomek boi się, że Asia będzie chciała wrócić do Piotra, postanawia więc przekonać ją do wyjazdu za granicę.

123: Zdezorientowany Piotr budzi się rano obok obcej dziewczyny. Kuba pomaga mu zapanować nad trudną sytuacją. Do Krakowa przyjeżdża córka kuzynki pani Joli, Laura. Krewna chce załatwić jej praktyki w gabinecie weterynaryjnym. Tymczasem Asia oznajmia zaskoczonym przyjaciołom, że zamierza wyjechać razem z Tomkiem do Stanów.