Zakochani po uszy odcinek 124, 125, 126, 127 [Streszczenie + Zdjęcia]

124: Po ostatnich wieściach na temat Asi Halina nie może dojść do siebie. Paweł zaprasza Jarka na randkę. Z kolei Wiki i Marcina całkowicie pochłaniają przygotowania do ślubu. Jola przyłapuje Laurę i Alejandra w dwuznacznej sytuacji. Kindze udaje się uzyskać kolejne cenne zeznania w sprawie śmierci Patrycji.

125: Sylwia i Elwira są zachwycone swoim nowym mieszkaniem. Postanawiają jednak ukrywać, że znajduje się ono w Hucie. Pech chce, że na osiedlu spotykają Izę, która marzy o zemście na Sylwii. Tymczasem policja ma coraz więcej poszlak w sprawie wypadku Patrycji. Kinga informuje Sylwię o tym, że jest podejrzana.

126: Kiedy Piotr dowiaduje się o wyjeździe Asi, postanawia jak najszybciej rozwieść się z Sylwią. Tomek prosi rodziców, by za wszelką cenę znaleźli dla niego i Asi pracę w Stanach. W klinice dochodzi do kłótni między Ewą a Sylwią. Kinga jest zdeterminowana, żeby znaleźć dowody obciążające Sylwię. Rozpoczynają się poszukiwania Zosi.

127: Sylwia postanawia zemścić się na Izie za to, że ta upokorzyła ją w sieci. Asia i Milena pomagają Wiktorii rozwiązać problem sukni ślubnej od mamy Marcina. Piotr, Paweł i Kuba starają się przekonać Jolę, by wypowiedziała Sylwii umowę najmu. Sylwia zaś postanawia zgodzić się na propozycję Piotra o rozwodzie bez orzekania winy. Okazuje się jednak, że Piotr zmienił zdanie.