Zakochani po uszy odcinek 128, 129, 130, 131, 132 [Streszczenie + Zdjęcia]

128: Paula jest załamana, bo życie znowu rzuca jej kłody pod nogi. Kuba i Milena starają się ją pocieszyć. Paweł bardzo angażuje się w związek z Jarkiem. Okazuje się jednak, że ten podchodzi do ich relacji nieco inaczej. Sylwia jedzie do Kielc, by rozmówić się z Zosią. Dziewczyna postanawia jednak wrócić do Krakowa i złożyć zeznania w sprawie wypadku Patrycji.

129: Kuba rozmawia z Zosią na temat Sylwii. Dziewczyna zgadza się zeznawać przeciwko dawnej koleżance, jeśli zyska pewność, że sama nie poniesie w tej sprawie żadnych konsekwencji. Kuba postanawia jej pomóc. Prosi Tomka, by załatwił jej przesłuchanie z Kingą. Janek stara się doprowadzić do tego, żeby Piotrek i Asia wrócili do siebie. W swój plan wtajemnicza Izę.

130: Do Sylwii dociera informacja o zamiarach Zosi. Boi się, że wkrótce cała prawda o wypadku Patrycji wyjdzie na jaw. Posuwa się do coraz gorszych czynów, by powstrzymać dziewczynę przed złożeniem zeznań. Wkrótce sama jest zmuszona uciekać przed policją. Iza i Janek doprowadzają do rozstania Asi i Tomka. Popiel jest załamana. Iza postanawia naprawić swój błąd.

131: Milenie jest żal Pauli, która wciąż odnosi porażki w sferze sercowej. Postanawia pomóc Pauli się rozerwać i umawia ją na randki w ciemno. Asia nie może pogodzić się z tym, że Tomek ją zostawił. Marcin namawia Wiktorię, by pomogła mu przekonać Tomka do zmiany decyzji. Wiki jednak nie uważa, by Tomek był odpowiednim mężczyzną dla Asi.

132: Wiki kłóci się z Marcinem i Asią o to, co powiedziała Tomkowi. Sylwia zaczyna dochodzić do siebie po wypadku. Elwira przygotowuje z prawnikiem linię obrony dla córki. Kuba ma już dosyć opieki nad Zosią, postanawia wyrzucić ją z mieszkania. Piotr decyduje się zawalczyć o Asię.

One thought on “Zakochani po uszy odcinek 128, 129, 130, 131, 132 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Serial słabiutko radzi sobie z problemami, które sam namotał. Właściwie po co tak gmatwać – skoro nikt rozumny w to nie uwierzy. Chyba, że chodzi tylko o przeciągania tematu w nieskończoność.

Comments are closed.