Zakochani po uszy odcinek 133, 134, 135, 136 [Streszczenie + Zdjęcia]

133: Dobiegają końca przygotowania do ślubu Wiktorii i Marcina. Wiki bardzo chciałaby jak najszybciej pogodzić się z Asią oraz przyszłym mężem. Piotr przygotowuje dla Popiel niespodziankę. Dziewczyna ciągle jednak ma nadzieję, że Tomek do niej wróci. Tymczasem Kuba nie odpuszcza w sprawie Sylwii. Postanawia popsuć coś, na czym jej najbardziej zależy.

134: W dniu ślubu Marcin chce docenić to, że Wiki zgodziła się na wesele ze względu na niego. Szykuje dla partnerki miłą niespodziankę. Sylwia opuszcza szpital. Piotr w końcu dochodzi do wniosku, że Asia już do niego nie wróci. Przekonuje Tomka, by nie popełniał tego samego błędu co on i nie opuszczał swojej ukochanej.

135: Marcin spełnia marzenie Wiki. Spędzają wieczór po ślubie tylko we dwoje. Tymczasem w kamienicy, pomimo zniknięcia państwa młodych, przyjęcie weselne trwa w najlepsze. Asia cieszy się, że Tomek zmienił decyzję w sprawie ich związku. Tymczasem Paweł zaczyna żałować, że zostawił Eryka dla Jarka. Policja przesłuchuje w końcu Sylwię. Dziewczyna trafia do aresztu.

136: Podczas imprezy weselnej na podwórku kamienicy wybucha pożar. Asia zostaje uwięziona w gabinecie bez możliwości ucieczki. Tomek stara się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przyjęcia. Z kolei Piotrek rusza z pomocą przerażonej Popiel. W areszcie Sylwia jest dręczona przez inną osadzoną.