Zakochani po uszy odcinek 137, 138, 139, 140 [Streszczenie + Zdjęcia]

137: Pani Jola kieruje porządkami w kamienicy po ostatnim pożarze. Piotrek uratował Asię z płomieni i teraz Tomek nie może pogodzić się z faktem, że to nie on pospieszył dziewczynie na pomoc. Tymczasem Asia ma mętlik w głowie. Zastanawia się, z którym z mężczyzn powinna być. Prokurator stawia Sylwii zarzuty.

138: Współwięźniarka nie odpuszcza Sylwii i cały czas ją dręczy. Pani Jola próbuje udowodnić, że to Halina odpowiada za pożar w kamienicy. Po długim namyśle Asia postanawia zacząć wszystko od nowa i zerwać kontakty zarówno z Tomkiem, jak i z Piotrkiem. Milena pomaga jej znaleźć pracę za granicą. Tomek podejmuje decyzję o powrocie do policji.

139: Asia przygotowuje się do wyjazdu za granicę. Marcin namawia Tomka, by nie rezygnował i zawalczył o ukochaną. Tymczasem Piotr postanawia poprosić Asię o rękę. Paula ma zostać przesłuchana w sprawie imprezy jubileuszowej w klinice. Paweł stara się odzyskać uczucia Eryka.

140: Finał serialu! Tomek za zebrane oszczędności kupuje bilet na rejs, w który udaje się Asia. W tej sytuacji Piotr zamierza się poddać, jednak Kuba namawia go, by walczył o miłość swojego życia do końca. Po załatwieniu wszystkich spraw Asia żegna się z rodziną i przyjaciółmi. W ostatniej chwili okazuje się, że dziewczyna jeszcze raz zostanie postawiona przed ważną życiową decyzją.

7 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 137, 138, 139, 140 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. No i coś z tej niezbyt sensownej komedyjki zaczyna wreszcie wynikać (!) Adwokat Marek ze swoimi przekrętami to tylko preludium… Być może w trakcie przewodu sądowego w sprawie Sylwii ( kolejna seria 140 +) ujrzymy faktyczny obraz przegniłej polskiej palestry, dla której jedynie intrata i profity się liczą.. . Już teraz prawny obrońca Sylwii ewidentnie wskazuje kierunek działania w sprawie – tj podstawienia jakiegoś świadka i uznanie niepoczytalności oskarżonej (!!!)
    Jednakowoż myślę, iż twórcy serialu nie podłożą się polskim sądom i pani sędzia z blond grzywką – Wesołowska „niebywale rozważna” ( i nieprzekupna) … orzeknie adekwatnie do powagi sprawy i zarzucanych czynów ( – jak zwykle na ekranie ).

  2. Juz nie mogę zniesc tego Tomka- nie wiem czy to tylko kwestia tej postaci czy tez aktora- czyli człowieka konia…bleeh bleeeh bleeeh…to najbardziej aseksualna postać z całego serialu! Nawet Jola ma więcej seksapilu niż on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *