Zakochani po uszy odcinek 149, 150, 151, 152 – Streszczenie

149: Laura stara się zrobić wszystko, żeby mieć dyżury razem z Marcinem. Asię dręczą wyrzuty sumienia z powodu Tomka. Kiedy Piotr spotyka przypadkiem byłego rywala, żąda, żeby zostawił on jego narzeczoną w spokoju. Kłótnia pomiędzy mężczyznami przeradza się w bójkę, z której obaj nie wychodzą bez szwanku. Malwina opiekuje się rannym Tomkiem. Ten wpada jej w oko. Sonia odwiedza ojca. Jest zadowolona, ponieważ ma gotową aplikację, którą napisała z pomocą prawnika. Tata namawia ją, żeby myślała o swoim szczęściu. Sonia postanawia więc umówić się z Tymonem.

150: Sonia zaprasza Tymona na imprezę w bistro. Chłopak robi wszystko, by ją uwieść. Podstępem ściąga dziewczynę do mieszkania Bartka. Tymczasem on staje się świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy Kubą i Sabiną w klinice. Wkrótce poznaje również Sonię. Kuba i Sabina spotykają na ulicy Zosię, która dziwnie się zachowuje. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży.

151: Bartkowi bardzo podoba się Sonia, jednak nie chce rywalizować ze swoim bratem. Tymczasem Tymon spędza noc z Klaudią, którą poznał przez aplikację randkową. Kuba obawia się, że dziecko, które nosi Zosia, jest jego. Okazuje się jednak, że dziewczyna chce sprzedać noworodka bezdzietnej parze i okłamuje ją, że ojciec jest nieznany. Do bistro przychodzi Tomek. Malwina ma nadzieję, że bukiet kwiatów, który przyniósł, jest dla niej, jednak wychodzi na jaw, że mężczyzna przyszedł przeprosić Asię. Pomimo tego on i Malwina umawiają się na spotkanie.

152: Piotr uważa, że Tomek umówił się z Malwiną na złość Asi. Bartek stara się poznać bliżej Sonię, co budzi wściekłość Tymona. Dziewczyna jest jednak przejęta głównie sprawą swojego ojca. Postanawia dotrzeć do pełnomocnika firmy, która oszukała mężczyznę i wpędziła go w długi. Tymczasem Sylwia ma już dość więzienia. Zwalnia prawnika, który zajmował się jej sprawą. Matka dziewczyny jest w szoku.

One thought on “Zakochani po uszy odcinek 149, 150, 151, 152 – Streszczenie

Comments are closed.