Zakochani po uszy odcinek 153, 154, 155, 156 – Streszczenie

153: Malwina i Tomek świetnie się razem bawią na randce. O ile dla chłopaka to czysto przyjacielskie spotkanie, to zauroczona Malwina liczy na coś więcej. Kiedy Tomek wyprowadza ją z błędu, dziewczyna załamuje się. Bartek jest pod dużym wrażeniem Soni. Postanawia wycofać się z zakładu z bratem. Kuba namawia kolegę, żeby walczył o dziewczynę i zdemaskował przed nią Tymona. Tymczasem kiedy ten dowiaduje się o uczuciach brata, zaczyna go szantażować. Jeśli Bartek nie przekona matki, by dała Tymonowi pieniądze na otworzenie pubu, dziewczynie może stać się krzywda.

154: Malwina bardzo przeżywa fakt, że Tomek odrzucił jej uczucia. Paula wyjawia policjantowi, że dziewczyna jest w nim zakochana. Zaskoczona Sabina przypadkiem odkrywa, że Zosia zamierza sprzedać dziecko. Kuba ma złe przeczucia. Prawnik przekazuje Soni dokumenty dotyczące sprawy jej ojca, które ta niestety szybko gubi. Tymon wykorzystuje sytuację i pomaga szukać akt. W ramach podziękowania dziewczyna obiecuje mu randkę. Przebywającą w areszcie Sylwię odwiedza nowy adwokat. Prawnik robi na niej duże wrażenie.

155: Bartek jest świadkiem pocałunku Tymona i Soni. W obecnej sytuacji zgadza się na zakład z bratem. Przekona matkę, żeby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie pubu, a on w zamian zostawi Sonię w spokoju. Bartek nie wie jednak, że dziewczynie pocałunek bardzo się podobał. Jest zaskoczona, gdy Tymon staje się wobec niej oschły i odwołuje randkę. Kuba cały czas obawia się, że Zosia nosi jego dziecko. Sabina stara się mu pomóc i zdobyć jakieś informacje na ten temat. Nowy prawnik Sylwii nie wzbudza zaufania Elwiry. Tymczasem zostaje wyznaczony termin rozprawy. Matka okłamuje dziewczynę, że jej firma świetnie prosperuje. W rzeczywistości nie ma jednak pieniędzy na opłacenie adwokata i prosi o pomoc Marka. On ma dla niej pewną ofertę.

156: Tymon trzyma Sonię na dystans, jednak dziewczyna coraz bardziej się angażuje w ich relację. Głowę zajmuje jej również sprawa ojca. Stara się zdobyć jak najwięcej szczegółów na temat przedstawiciela firmy, która oszukała mężczyznę. Nie wie, że przestępca jest znajomym Tymona. W bistro ponownie zjawia się Żaneta. Chce, żeby córka wróciła do domu. Piotr dowiaduje się od Marka, że stał się on jedynym dzierżawcą lokalu, który zajmowała firma Sylwii. Odstępuje go klinice za symboliczny czynsz. Bartek i jego brat spotykają się z matką. Danuta jest rozczarowana postawą Tymona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *