Zakochani po uszy odcinek 157, 158, 159, 160 [Streszczenie + Zdjęcia]

157: Tymon szuka funduszy na zatrudnienie specjalisty, który napisze dla niego biznesplan pubu. Stara się ponownie zaszantażować Bartka, ale Malwina przekonuje go, że to Sonia może mu pomóc. Wkrótce Danuta jest pod wrażeniem projektu, który przedstawił jej chłopak. Szybko dociera jednak do niej, kto jest jego autorem. Tymczasem chłopcy w ramach okrutnego żartu przekonują Asię, że Piotr miał wypadek w aeroklubie i trafił do szpitala.

158: Bartek nie ma pojęcia, że biznesplan Tymona przygotowała Sonia, i to bezpłatnie. Cieszy, się, że jego brat nie podrywa dziewczyny, w związku z czym on może zacząć działać. Danuta poznaje Sonię. Dziewczyna robi na niej bardzo pozytywne wrażenie. Tymon wykorzystuje sytuację i przekonuje matkę, że będzie prowadził knajpę razem z Sonią i że jest ona jego dziewczyną. Gdy informacja dociera do Bartka, wyrzuca on brata z mieszkania. Kuba cały czas przeżywa, że to on może być ojcem dziecka Zosi. Zmęczona całą sytuacją Sabina bierze sprawy w swoje ręce.

159: Tymon spędza noc u Malwiny. Przed nią i Sonią odgrywa ofiarę złej matki i brata. Sonia jednak podejrzewa, że nie może mu do końca ufać. Matka Piotra otrzymuje propozycję pracy na uniwersytecie medycznym w Norymberdze. Prosi syna o radę w tej sprawie. Asia sądzi, że to przez nią Ewa zdecydowała się na rozłąkę z bliskimi i pracę za granicą. Sabinie udaje się zdobyć adres Zosi. Przekonuje Kubę, by wreszcie porozmawiał szczerze z dziewczyną. Nieoczekiwanie Zosia zaczyna rodzić. Kuba zabiera ją do szpitala.

160: Zosia rodzi córeczkę. Przejęty Kuba ma przeczucie, że to jego dziecko, ale dziewczyna nie chce powiedzieć mu prawdy. Sabina obiecuje, że sprawdzi, jak wygląda sytuacja. Zdobywa próbki niezbędne do przeprowadzenia badań DNA. Bartek uświadamia matce, że Tymon ją okłamał i Sonia nie jest jego dziewczyną. Danuta decyduje się odwiedzić Tymona w mieszkaniu dziewczyn, by dowiedzieć się prawdy. Martwi ją również fakt, że Bartek jest zazdrosny o Sonię.

5 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 157, 158, 159, 160 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Serial robi się beznadziejny . Nic w nim się nie dzieje . Jakoś muszą teraz to kręcić skoro zdecydowali się na kolejny sezon który i tak nie jest do końca jasny to po pierwsze a po drugie staje się mega nudny aż odechciewa się oglądać . Nowe sceny z d*** wzięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *