Zakochani po uszy odcinek 165, 166, 167, 168 [Streszczenie + Zdjęcia]

165: Malwina budzi się w mieszkaniu Tomka z ogromnym kacem. Dręczą ją wyrzuty sumienia po tym, jak się zachowała poprzedniego wieczoru i ucieka. Nie ma ochoty na rozmowę z kimkolwiek. Bartek nie korzysta z okazji, by zdemaskować Tymona przed matką i Sonią, jak radzi mu Kuba. Rezygnuje z rodzinnej kolacji. Tymczasem Tymon namawia Sonię, żeby udawała przed matką jego dziewczynę.

166: Sonia i Tymon odgrywają przed matką chłopaka parę. Danuta jest zachwycona dziewczyną syna i oznajmia, że da mu pieniądze na otworzenie knajpy. Tymon udaje przed Sonią, że nie przyjmie wsparcia i odmawia matce. Tymczasem na kolacji zjawia się jednak Bartek. Pomiędzy braćmi ponownie dochodzi do kłótni. Malwina w tajemnicy przed wszystkimi postanawia wyjechać. Przyjaciele rozpoczynają poszukiwania dziewczyny. Tomek czuje się winny całej sytuacji.

167: Tomek znajduje Malwinę w hostelu we Wrocławiu. Dziewczyna oznajmia, że nie zamierza wracać. Sonia rozmawia z Bartkiem na temat ostatniej kłótni pomiędzy nim a Tymonem. Danuta jest pod wrażeniem dziewczyny i chce, żeby młodszy syn wyznał jej prawdę o źródle finansowania jego lokalu. Tymon wpada jednak na kolejny pomysł. Umawia się na spotkanie z Olgierdem, z którym kiedyś pracował w jednej firmie. Okazuje się, że ta sama firma oszukała ojca Soni. Kuba chce uzyskać prawa rodzicielskie do Jagody. Martwi się jednak, że Zosia będzie mu robić problemy w tej kwestii.

168: Nowa niania Jagódki nie przypada Pauli do gustu. Dziewczyna w tajemnicy przed Kubą umieszcza w pokoju dziecka kamerkę ukrytą w przytulance, by mieć opiekunkę na oku. Na początku jednak razem z panią Jolą podglądają Jakuba i jego córeczkę. Tymon stara się dowiedzieć od Olgierda, kto jest właścicielem firmy Vetrobul. Jest pewien, że dzięki tej informacji zdobędzie Sonię, gdyż dziewczyna za wszelką cenę stara się dotrzeć do oszustów, przez których jej ojciec trafił do więzienia. Prawda okazuje się zaskakująca. Piotr namawia Asię, by zaczęli starać się o dziecko.

One thought on “Zakochani po uszy odcinek 165, 166, 167, 168 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Wstawki z Sylwią nie do przyjęcia. Uciekła z aresztu ??? kto w to ma uwierzyć ? Ludzie, czy nie ma innych sposobów na zainteresowanie widzów, tylko tak mało wiarygodne sceny? A Pietruś chce mieć kolejne (tym razem jego własne ) dzieci do wychowania przez Aśkę, oprócz trojga swojej siostry… Jak na te czasy koszmar nie do ogarnięcia !!!

Comments are closed.