Zakochani po uszy odcinek 169, 170, 171, 172 – Streszczenia

169: Soni udaje się zdobyć nagranie z monitoringu, na którym widać Olgierda. Zostało zarejestrowane w dniu, gdy mężczyzna spotkał się w ich mieszkaniu z Tymonem. Dziewczyna zamierza przekazać materiał prawnikowi. Liczy, że dzięki niemu uda się namierzyć oszusta. Tymon przechwytuje jednak dowód i prosi znajomego grafika, by przetworzył go tak, by stał się nieczytelny. Piotr jest załamany po powrocie z kolejnej rozprawy. W związku z oskarżeniami Sylwii wobec niego wszystko znacznie się przeciągnie. Pani Jola nie może się powstrzymać przed podglądaniem Kuby i Jagódki. Tymczasem Asia robi test ciążowy.

170: Sonia dowiaduje się od Tymona, że z powodu złej jakości nagrania nie da się odczytać numerów rejestracyjnych auta Olgierda. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że Tymon dostał pieniądze na otwarcie pubu od matki. Jest zła, że znowu ją okłamał. Bartek i Ania wybierają się razem na kawę, a Asia zaprasza Piotra na romantyczną kolację. Wyznaje uradowanemu partnerowi, że spodziewa się dziecka. Wkrótce okazuje się, że Maciek prawdopodobnie ma odrę. Asia wpada w panikę, bo choroba ta w jej stanie może być bardzo niebezpieczna.

171: Asia zauważa na ciele wysypkę i boi się, że zaraziła się odrą od Maćka. Wkrótce jednak okazuje się, że Wiki i inne dziewczyny, które używały tego samego kosmetyku, co ona, również mają reakcję alergiczną. Laura traci nadzieję, że uda jej się zdobyć uczucia Marcina. Mówi też w sekrecie pani Joli o ciąży Asi. Ta nie potrafi zachować wiadomości dla siebie. Bartek umawia się z Anią na randkę. Tymczasem Klaudia postanawia pomóc Tymonowi zdobyć Sonię.

172: Klaudia nocuje w mieszkaniu Soni i Tymona. Zamierza wprowadzić się na stałe, ale Malwina nie zgadza się na nową lokatorkę. Tymon jest wściekły. Pani Jola i Paula, które przez ukrytą kamerę obserwują Kubę i Jagódkę, przyłapują chłopaka na randce z nieznajomą dziewczyną. Paula uświadamia sobie, że wciąż coś do niego czuje. Sonia dowiaduje się od matki, że ta chce się rozwieść z jej ojcem. Jest w szoku i boi się, jak tata zareaguje na tę informację. Ania i Bartek umawiają się na kolejne spotkanie. Choć początek nie jest obiecujący, to randka ma pozytywny finał. Tymonowi udaje się w końcu zbliżyć do Soni.