Zakochani po uszy odcinek 173, 174, 175, 176 – Streszczenia

173: Bartek i Ania spędzają razem noc. Intymne chwile przeżywają też Tymon i Sonia. Dziewczyna jest szczęśliwa. Martwi się jednak, jak jej ojciec zareaguje na decyzję matki o rozwodzie. Kiedy odwiedza go w więzieniu, okazuje się jednak, że mężczyzna wie już o wszystkim i pogodził się z sytuacją. Tymczasem Klaudia jest coraz bardziej zazdrosna o relację łączącą Tymona i Sonię.

174: Nieszczęśliwie zakochana w Kubie Paula cały czas stara się być przy małej Jagódce. Kiedy pani Jola dowiaduje się o uczuciach dziewczyny, radzi jej, aby jak najszybciej zapomniała o Kubie i znalazła sobie chłopaka. Umawia ją na randkę przez aplikację. Maciek boi się, że kiedy Asia urodzi, to razem z Piotrem oddadzą chłopców ojcom albo do domu dziecka. Kiedy Nowak odkrywa jego obawy, podejmuje ważną decyzję. Asia zgadza się na adopcję siostrzeńców Piotra, ale już jako jego żona. Prawnik informuje Sylwię, że wywalczył dla niej maksymalne obniżenie kary i spędzi w więzieniu tylko półtora roku. Dziewczyna wpada w szał.

175: W dniu kolejnej rozprawy Sylwia ucieka z sądu w przebraniu muzułmanki. Rozpoczynają się jej poszukiwania. Kiedy Asia dowiaduje się o wszystkim, jest przerażona. Boi się, że rywalka będzie chciała się na niej zemścić. Tymczasem przebrana w burkę uciekinierka zjawia się u pani Joli. Żąda, by kobieta ją ukryła. Paula jest pod wrażeniem randki z Karolem, którego poznała przez aplikację. Kuba na wieść o tym, że dziewczyna się z kimś spotyka, nieoczekiwanie staje się zazdrosny.

176: Pod naciskiem Sylwii pani Jola sprowadza do jej kryjówki Elwirę. Kobieta jest zszokowana na widok córki. Danuta wypomina Tymonowi, że ten roztrwania pieniądze przeznaczone na pub. Żąda spotkania z nim i z Sonią. Dziewczyna nie zamierza jednak angażować się w prowadzenie lokalu ani odpowiadać za błędy Tymona. Ten postanawia udowodnić dziewczynie, że może na nim polegać. Przygotowuje perfidny plan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *