Zakochani po uszy odcinek 177, 178, 179, 180 [Streszczenie + Zdjęcia]

177: Do Sylwii dociera informacja, że Asia i Piotrek będą mieli dziecko. Wpada we wściekłość. Żle się też czuje z tym, że nie może opuścić swojej kryjówki. Z pomocą przychodzi jej Laura, która pomaga jej zmienić wygląd. Tymon zorganizował fałszywy napad na Sonię. Ta wciąż nie może dojść do siebie, ale jest wdzięczna chłopakowi, że ją uratował, nie mając pojęcia, jaka jest prawda. Postanawia również wynająć detektywa, który pomoże jej odnaleźć oszusta z Vetrobulu. Ponieważ nie chce być wobec Tymona taka, jaka jej mama jest wobec ojca, zgadza się na spotkanie z Danutą. Paweł, Kuba i Piotr proponują Ani, by została menedżerką kliniki. Bartek zdradza kolegom, że spotyka się z dziewczyną.

178: Przebrana i odmieniona przez Laurę Sylwia opuszcza w końcu swoją kryjówkę, ale boi się, że ktoś ją rozpozna. Okazuje się jednak, że nawet Piotr nabiera się na jej nowy wizerunek. Uciekinierka postanawia wyrobić sobie fałszywe dokumenty i wyjechać. Wcześniej jednak planuje zemstę. Wykrada zapasowe klucze do gabinetu weterynaryjnego Asi i wkrusza tabletki wczesnoporonne dla zwierząt do puszki z herbatą. Danuta w wyniku wypadku skręca nogę i wprowadza się do Bartka. Ma nadzieję, że jej synowie w końcu się pogodzą. Tymczasem Klaudia za wszelką cenę stara się poderwać Wojtka.

179: Kuba odwiedza w winiarni Paulę. Na miejscu spotyka Karola, o którego jest zazdrosny. Danutę cieszy wiadomość, że Bartek znalazł sobie dziewczynę. Tymon sprytnie dowiaduje się, że jest nią Ania. Tymczasem Sonia spotyka się z detektywem w sprawie oszusta, przez którego jej ojciec siedzi w więzieniu. Nie ma jednak pieniędzy, by wypłacić mu zaliczkę. Tymon początkowo proponuje dziewczynie pożyczkę, ale kiedy dowiaduje się, na co Sonia potrzebuje pieniędzy, próbuje odwieść ją od tego pomysłu. Boi się zemsty Olgierda. Laura odkrywa, że Sylwia próbowała zabić dziecko Asi.

180: Tymon cały czas stara się powstrzymać Sonię przed odnalezieniem oszusta z Vetrobulu. Postanawia ostrzec Olgierda i daje mu namiary na detektywa, którego wynajęła dziewczyna. Paula wybiera się do wróżki, by otrzymać odpowiedź na pytanie, czy będzie z Kubą. Tymczasem do chłopaka w końcu dociera, że kocha Paulę i nie chce dłużej zwlekać, żeby jej to wyznać. Umawiają się na wieczór. Plany pary komplikuje jednak pani Jola, która w trosce o przyszłość Laury stara się ją wyswatać z młodym dentystą.

5 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 177, 178, 179, 180 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Jak ja się cieszę ☺ że Asia i Piotr chociaż do któregoś momentu byli szczęśliwi ?. Ale w końcu przychodzi Sylwia. I wszystko psuje ???. I już nie jest FAJNIE ????????

    1. Wcześniej byli jeszcze szczęśliwsi, nawet mieszkali razem … ale Pietruś wolał wierzyć Sylwii i zostawił dla niej Asię. Teraz jako opiekunka dzieci jego siostry ( i ewent. jego potomstwa ) jest po prostu przeszczęśliwa ( !!!) – lepiej trafić nie mogła. Prawie jak Sonia z Tymonem.

  2. Czy tylko ja mam wrażenie że teraz zamiast Sylwii jest Tymon, który wszystko psuje ???

    1. Zgadza sie tak jest. Dlatego, że ten sezon jest skupiony na Soni Bartku i Tymonie. I Tymon gra tego manipulatora.
      Sylwia była najważniejsza w odcinkach 1-140. Teraz jest na drugim planie.

Comments are closed.