Zakochani po uszy odcinek 185, 186, 187, 188 [Streszczenie + Zdjęcia]

185: Kuba pod pretekstem zwabia do siebie Paulę i wyznaje jej miłość. Zszokowana dziewczyna ucieka, ale w końcu dociera do niej, że nie może dłużej okłamywać siebie ani Karola w kwestii swoich uczuć. Zadowolony Tymon pokazuje Soni swój lokal. Nie zauważa jednak, że dziewczyna jest zdenerwowana i smutna. Ze swoich zmartwień zwierza się Malwinie. Ania przedstawia Bartka babci. Starsza pani od razu zauważa, że jest on zakochany w innej dziewczynie.

186: Sonia wyznaje Malwinie, że spodziewa się dziecka. Martwi ją, jak na tę informację zareaguje Tymon. Ten, zgodnie z jej obawami, wpada we wściekłość i chce, żeby dziewczyna usunęła ciążę. Sonia wyrzuca go z mieszkania. Kuba za wszelką cenę stara się przekonać Paulę, że jego uczucia do niej są prawdziwe. Ona nie daje jednak po sobie poznać, że zależy jej na chłopaku. Tymczasem Laura i Sylwia szukają kolejnego mężczyzny, którego będą mogły uwieść i zaszantażować.

187: Załamana reakcją Tymona na ciążę Sonia nie potrafi się pozbierać. Tymczasem Bartek dowiaduje się, że ona i jego brat się rozstali. Decyduje się jak najszybciej zakończyć związek z Anią i walczyć o ukochaną. Partnerka opowiada mu jednak o tym, co przeżyła z byłym narzeczonym, który zdradził ją tuż przed ślubem. Bartek nie chce jej jeszcze bardziej zranić. Piotr jest podekscytowany faktem, że zostaną z Asią rodzicami. Stara się jak najlepiej przygotować.

188: Kiedy Halina dowiaduje się o ciąży Soni, proponuje dziewczynie podpisanie umowy o pracę na czas nieokreślony, żeby ta czuła się bezpiecznie. Tymczasem w kamienicy pojawiają się policjanci. Starają się dowiedzieć, dlaczego matka Sylwii ostatnio tak często odwiedza to miejsce. Jednym z funkcjonariuszy okazuje się były narzeczony Ani, Czesiek. Na jego widok dziewczyna wpada w panikę i mdleje. Trop wiedzie policjantów do mieszkania pani Joli. Ta musi jak najszybciej pozbyć się swojej niechcianej lokatorki.