Zakochani po uszy odcinek 189, 190, 191, 192 – Streszczenie

189: Podczas ucieczki przed policją Sylwia okrada Laurę. Wkrótce wieści docierają do zaskoczonej Elwiry. Witos stara się kupić bilet lotniczy i wyjechać z kraju, ale pracownik biura podróży orientuje się, że dziewczyna ma fałszywe dokumenty. Klaudia nakłania Sonię do zażycia tabletek poronnych. Rozpuszcza pigułki w soku. Przez przypadek wypija go Asia. Gdy Danuta dowiaduje się o ciąży Soni, żąda od syna, żeby zachował się odpowiedzialnie. Tymon postanawia ratować sytuację. Po spotkaniu z byłym narzeczonym Ania zaczyna unikać Bartka. Odkrywa, że wciąż kocha dawnego partnera.

190: Po nieświadomym zażyciu tabletek poronnych Asia trafia do szpitala. Po płukaniu żołądka okazuje się, że na szczęście jej ani dziecku nic nie zagraża. Lekarza niepokoją jednak wyniki jej badań. Sonia postanawia dać Klaudii nauczkę. Tymczasem Bartek jest wstrząśnięty wiadomością o jej ciąży. Danuta prosi syna, by nie stawał na przeszkodzie związku Tymona z dziewczyną. Tymczasem w klinice zjawia się Czesiek. Jego spotkanie z Anią kończy się namiętnym pocałunkiem.

191: Piotr ciężko przyjmuje wiadomość, że Asia musi pozostać w szpitalu, tym bardziej, że za dwa tygodnie miał się odbyć ich ślub. Halina sugeruje mu przełożenie terminu, ale Nowak nie chce rozczarować ukochanej. Podobną radę daje Asi Wiki. Wkrótce dziewczyna traci przytomność. Badania wykazują, że cierpi na cukrzycę ciążową. Wychodzi również na jaw, że na oddziale była Sylwia. Bartek rozmawia z Tymonem o Soni i ich dziecku. Chce, żeby brat zostawił dziewczynę, a on się nią zaopiekuje.

192: Piotr i Asia dzwonią na policję z informacją, że Sylwia pojawiła się w szpitalu i próbowała zastraszyć Popiel. Zmartwiony Nowak chce jak najszybciej zabrać ukochaną do domu. Pomiędzy Wiki i Marcinem dochodzi do kłótni. Chłopakowi nie podoba się, że zamiast zobaczyć się z jego rodzicami, jego partnerka woli być przy przyjaciółce. Podczas spotkania Elwiry i Sylwii interweniuje policja. Funkcjonariusze zatrzymują kobietę, ale uciekinierce udaje się zbiec. W kamienicy pojawia się Tomek i oferuje Piotrowi pomoc. Na nagraniu ze szpitala Nowak rozpoznaje byłą żonę. Malwina stara się doprowadzić do zgody pomiędzy Sonią a Tymonem.